Ako sa zbaviť herpetickej infekcie oka?

Táto diskusia patrí k článku: Ako sa zbaviť herpetickej infekcie oka?
Ako sa zbaviť herpetickej infekcie oka?

V 16 som prvýkrát dostala herpetickú keratitídu potom, co som mala prievan v uchu a zápal okostice od zuba. Potom sa mi zacali opakovat herpetické kerattídy ale v menšom rozsahu, ktoré pocitujem iba ako zhoršenie videnia a zapálená spojovka. V posledných troch rokoch, sa mi to opakuje hlavne v lete, som aj dost silný alergik. Stále mi je hovorené, že je to problém imunity. Už som bola u viacerých ocných lekárov, dokonca jeden pán doktor z Bratislavy len pokrútil hlavou, že odkial sa mi vzali jazvy na rohovke, teraz už na oboch ociach. Nevedel sa k tomu vyjadrit. Užívala som aj Herpesin, ale to pomohlo, len na krátku dobu.

Herpescure

Byl jsem bez herpetické choroby pomocí bylinné medicíny Dr. Sacre, která ji vyléčila, šel jsem na lékařský test, doktor mi potvrdil, že jsem bez herpetické choroby, funguje to jako kouzlo a bylinná medicína je nejlepší, tady je číslo Dr. Sacre Whats App + 2349076034359 nebo e-mailová adresa doctorsacrehealing gmail com,
Kontaktujte ho, pokud máte jakýkoli problém nebo chorobu, kterou potřebujete, je kontaktovat ho, pomůže vám vyléčit tuto dlouhodobou nemoc ve vašem systému pomocí bylinného léčiva

Mary