bolestive prsia od ovulacie

Príspevok v téme: bolestive prsia od ovulacie
slniecko:)

cauko, od ovulacie cca 2 tyzdne pred menstruaciou ma zacnu boliet prsia a trva to az do menstruacie, potom to troska prestane a zas.. Doposial ma bleli len niekolko dni pred ale teraz??? nechapem preco, mam nedostatok nejakeho vitaminu,alebo to moze suvisiet so stitnou zlazou,ktorej mam zvysenu funkciu?Stalo sa mi to uz 2 mesiac po sebe.K lekarke pojdem ale o par tyzdnou, ked dojdem domov na SVK.Kto vie nech pomoze,prosiiim lebo mam strach.DAKUJEM:)

slniecko:)

tak to dufam ze o nic nejde ale ked ja som strasny bojko, ja sa stale niecoho bolim:(ale ked ony bolia tak skoro...

gigi

slniecko--- ja mam ten problem tiez.. ale bolieva ma to asi tyzden pred menzesom.. nemozem vtedy dokonca ani spavat na bruchu.. prsia mam tvrde, ako v case, ked som dojcila deti a mala som ich plne mlieka.. len co dostanem menzes, bolest ustupi.. bola som s tym aj u gynekologa a tvrdil, ze to suvisi s hormonalnymi zmenami v organizme.. aj ja mam zvysenu cinnost stit. zlazy..moze to byt sposobene aj tym. nemusis mat strach, urcite nejde o nic vazne