Vynikajúce tipy na zdravé vianočné darčeky

Táto diskusia patrí k článku: Super tipy na zdravé vianočné darčeky
Super tipy na zdravé vianočné darčeky

Aj vy patríte medzi tých, ktorí kupujú vianočné darčeky na poslednú chvíľu, lebo nevedia, čím svojich najbližších obdarovať? Portál ZDRAVIE.sk pre vás zozbieral niekoľko vynikajúcich tipov na zdravé darčeky pod stromček. Mnohým z nich by sa Vaša rodina a priatelia určite veľmi potešili.

Nirak

Vidím, že nás je tu viacero takých prakticky zmýšľajúcich :D Namiesto romantiky tento rok tiež plánujeme investovať do čistenia fasády - cistime-fasady.sk .

Emilius

My sme si napríklad dopriali taký spoločný darček, čistenie fasády z www.housepro.sk lebo už dlhšie sme nad tým rozmýšlali a nevedeli sme, že čo si dáme jeden druhému, tak sme to cvakli spolu :)

dagmar12

my sme detom kupili tento sedaci vak ala mickey mouse www.wegett.sk boli z neho nadšene. Akurát je teraz doma bitka, kto na nom bude sediet a kedy. Takže asi kupime ješte jeden :)

Marischka

Môj tip na super mixér je Vysokootáčkový kuchynský mixér orava rm-1000 s extra silným 1 000 W motorom, ktorý rozmixuje všetko a dokonca pripravuje jemné a chutné smoothie drinky ;)

Nikol666

Najlepší zdravý mixér podľa mňa je Klarstein herakles 4g a je peckový :) Rozmixuje aj ľad, bylinky a aj tvrdé ovocie ;)

debbie12

My si tieto Vianoce darujeme kvalitné manažérske kreslo k písaciemu stolu, za ktorým pracujeme takmer pol dňa každý deň buď ja alebo manžel. Vymysleli sme si praktický, ale najmä zdraviu prospešný darček. www.nabytok.sk

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.