Aké homeopatiká by som mala brať ak, mi zistili helikobaktera?

Táto diskusia patrí k článku: Aké homeopatiká by som mala brať ak, mi zistili helikobaktera?
Aké homeopatiká by som mala brať ak, mi zistili helikobaktera?

Aké homeopatiká by som mala brať ak, mi zistili helikobaktera (bolesť v oblasti žalúdka, točenie v hlave, únava...) na základe kožného ochorenia na tvári, resp. v oblasti sánky a úst. Trvá to už cca. viac ako pol roka. Brala som tabl. a ešte beriem entizol 250 + quamatel 20mg beriem ich týždeň 2 krát denne.

RNG

Helikobacter pilori sa da znici aj inymi prostriedkami, ako napr koloidnou striebornou vodoy(4 x 1/4 deci denne po dobu 3-4 tyzdnov.)
alebo zinkovou zluceninou, PepZin G alebo kombinaciou vsetkych troch tu spomenutych.I
Homeopatia nan neucinkuje

Mrs Smith

Helikobakter je odolná baktéria a treba ju zničiť antibiotikom. Ľudia, ktorí preferujú prírodnú liečbu pred silnými chemickými antibiotikami alebo tí, ktorým trojkombinácia antibiotík na helikobaktera nezaberie, siahajú po chioskej mastiche. Masticha zabíja helikobaktera prirodzenou cestou, bez vedľajších účinkov. Ideálne je užívať mastichu v kombinácií s probiotickými kvasinkami Saccharomyces boulardii. Tie sa užívajú pri problémoch so žalúdkom.. Kombináciu nájdeš na webe.