Umelý pôvab začína víťaziť!

Táto diskusia patrí k článku: Umelý pôvab začína víťaziť!
Umelý pôvab začína víťaziť!

Podľa posledného prieskumu agentúry STEM / MARK sa deväť z desiatich mužov priznalo k tomu, že sa ženám aj na verejnosti pozerajú do výstrihu. Pôvabné prsia mužov priťahujú, a práve preto ich aj ženy chcú mať čo najdokonalejšie.

Rhea123456

Ocividnejsiu a trapnejsiu reklamu som dlho nevidela.. Vzdy je vidno, ze su to silikony, aj ked su dobre urobene.. Ked muzom nevadi chytat umelinu v tele, tak to ako keby na druhej strane im vypchali penis s tubou od zubnej pasty a mozu ist nou brazdit vzduch.

grilda05

do takychto veci nas tlaci spolocnost a muzi. ked to chce zena spravit tak nech to spravi preto aby sa pacila sama sebe a pre seba a nie preto aby sa za nou otacali chlapi

sonicka_so

ja mam umele prsia asi 3 mesiace, hojenie bolo uplne v pohode, mala som ich kvalitne spravene :) spytaj sa svojho lekara, ked pojdes na konzultaciu, na pumpicku proti bolesti, mne to vlmi pomohlo v hojeni a celkovo po operacii.

Alexa12

Ahojte, máte ich niekto? ako dlho prebiehalo hojenie a čo bolesti? ja by osm umeleé velmi chcela. dakujem za nazory