Pričarujeme vám najkrajšie Vianoce!

Táto diskusia patrí k článku: Pričarujeme vám najkrajšie Vianoce!
Pričarujeme vám najkrajšie Vianoce!

Obdobie Vianoc je nepopierateľne čarovným okamihom roka. Nezabúdajme však na jeho pravý zmysel. S pozitívnym naladením, menej nafúknutým bruchom a oddýchnutejší, budete určite začínať Nový rok v lepšej zdravotnej kondícii a nálade.

Tamara6

ja som pre malu vymyslela a zaplatila bicykel cyklospeciality. sk/sk/detske-bicykle/woom-6/ ostatne je na manzelovi :D :D malickosti a knizky uz mam...

janciska

Tak ale kazdy ti to takto narovinu ani povedat nevie :D To je ten problem. Idealne je, ked ti clovek vie poradit, pomoct, naviest ta, ze ktorym smerom ist aspon :D

vcelka

to ja sa do poslednej chvíle spolieham na to, že si proste každý povie, čo by si želal, alebo čo potrebuje, aby som nekupovala niečo zbytočne.

machiia

joj, len keby bolo take jednoduche zakazdym nieco vymysliet pre tych najblizsich :D uz stracam napady kazdym rokom akosi :D

jessica19566

čo si prajete tento rok pod stromček? a čo kupujete deťom v školskom veku? nejaké nápady okrem ďalších stavebníc do skríne... ? :D :D

Ivka88

ja tiež obľubujem Vianoce a už sa na ne teším...hlavne na to, že si oddýchnem, stretneme sa celá rodina, budeme pozerať rozprávky a bude pohoda :) a čo sa týka darčekov, tentokrát nestresujem s výberom, kúpim poukážky na produkty, ktoré majú blízki radi

KAPACITOR

Na Vianoce býva najviac samovrážd. Ľudia nemajú hodnoty v súlade s rebríčkom prírodných/vesmírnych/božích zákonov (každý nech si vyberie pomenovanie zákona, podľa svojej životnej filozofie). Preto duchovne krachujú.
Prírodné zákony (vedy) sú nad pozemskými, civilnými zákonmi vždy.

Fyzikálne, matematické, chemické dôkazy uzná každý súd (ak je zdravý rozum).

Dôkaz: keď auto narazí do stromu za rovnakých podmienok je jedno či v aute sedí bezdomovec alebo sudca, v momente nárazu pôsobia rovnaké vonkajšie sily u oboch. Je na prírode/vesmíre/bohu kto prežije. Boh, život berie aj dáva. Toto je spravodlivosť platná pre každého rovnako, bez rozdielov, z ktorej sa žiadny pozemský špekulant a právne podkutý civilista, nevypapuľuje.

Zákon zachovania energie, Zákon akcia - reakcia, platí aj pre naše konania a myšlienky. Nie iba v hmotných a v zhmotniteľných dejoch. Naša hlava vie spúšťať zdravé alebo ničivé biochemické reakcie v organizme. Je na nás, či príjmeme životnú cestu/osud/karmu alebo vzdorujeme a sme plný ideálov a nespracovanej minulosti.

Šťastné a veselé Vianoce !

basiago

on they went, till the activity was pretty done, and the footwear stood equipped to be used upon the desk. this become long before dawn; and then they bustled away as short as lightning.
www.blogtopvip.com