Vek vám pridávajú nie len vrásky, ale aj rozšírené póry

Táto diskusia patrí k článku: Vek pridávajú nielen vrásky, ale aj rozšírené póry
Vek pridávajú nielen vrásky, ale aj rozšírené póry

Okrem vrások, sú ďalším strašiakom žien rozšírené póry. Vekom, a najmä nesprávnou starostlivosťou, sa ich objem zväčšuje, čo sa nelichotivo podpisuje na celkovom vzhľade pleti. Tvár vyzerá nečistá a hlavne staršia. Možno však tento problém vyriešiť?

Jovanka

Ja som mala na rozšírené póry z hristiny prírodnú protizápalovú pleťovú vodu a okrem stiahnutia pórov mi pekne vybielila pigmentové škvrny na lícach

Glammmyx

nasej mamke - vek 54 - pomohla od rozsirenych porov matova kvetova voda bio-bachovky a teraz si ju dava ako podkladovu bazu pod make up a je spokojná lebo make up drzi cely den

Vierunka

aj sem to napíšem..neviem či sa to týka zrovna tejto témy ale viem že Ektoín proste regeneruje :) No ja mám skúsenosti s jednou kozmetikou Annemarie borlind konkretne rada naturoyale system biolifting..och..nikdy som nemala lepšiu kozmetiku.A to som len došla po známej krém a serum lebo jej to až tak nevonalo a par vzorie k tomu a neskutočná zmena..fakt je to že biolifting a nikdy nebola pleť taká vyživená a akoby napnutá ale hydratovaná..no báseň.Teraz sa chystám na LL regeneration radu od nich..je to podobné len lacnejšie..a neskutočne nádherne to vonia.Ešte viem o jednom vyrobku od nich..ale to je podznačka DADO SENS a ich Ektoín..to je v podstate naj čo je na regeneraciu zrelej pleti.Len tiež je to drahe...ako všetko v tejto dobe :/ članok o ektoine je na bioskin.sk v blogu bioskin...tam som sa o tom dozvedela