Život bez detí

Dienda

Podľa mňa u každého to príde tak nejako časom, postupne, najmä veľa ľudí nechce, keď už majú nejaký ten vek a svoje pohodlie.

Trilaen

Great Blog. The Best Wi-Fi SMS app is TextNow, which allows users to send unlimited text messages over Wi-Fi for free. It also includes features like group messaging, voice messaging, and multimedia sharing.

taziarka

je to asi len uhol pohladu. mam sestru, ktor tak isto nechce mat deti. je teraz single, lebo si nenasla niekoho s podobnym nazorom na deti ako je ona zatial, ale tak posobi stastne a vyrovnane

Van-ness

Ja si takisto neviem predstavit, ze by som deti nemala, ale tak niekto je mozno karierista, tak moze byt s takou predstavou v pohode.

stanka292

tak kazdy ma ine priority nastavene v zivote. ja osobne si to absolutne predstavit neviem, pre mna su deti zmyslom zivota. je to vsak kazdeho vec.

Rolko

Mi sme s bývalou manželkou o dieťa snažili 10 rokov,no neúspešne. Kvôli tomu sme sa aj rozviedli. Vždy to hodila na mňa,ale po vyšetreniach za zistilo, že ona nemohla mať. Škoda, ľúbil som ju... a aj po štyroch rokoch mi chýba. Súčasná partnerka má dcéru,ale už si žije svoj vlastný život,a za tie tri roky, čo sme spolu s jej matkou,ani raz tu u mňa nebola navštíviť aspoň svoju matku...Tak nechápem, prečo som smutný občas, že nemám deti, keď na rodiča kašlú. Pritom som sa tešil, že si vybudujeme spolu pekný vzťah, kamarátstvo,a tak... Mám 46 r., už nemám asi šancu mať dieťa. Naschvál som si vybral terajšiu partnerku,lebo má dcéru, tešil som sa na ňu,ale takto to dopadlo. No, čo už...

matthewadam

CureCloudMD is the most-trusted medical billing company in the USA which provides HIPAA-compliant and well-secured medical billing services. We provide specialty-specific medical billing services to physicians, healthcare laboratories, and radiologists. We provide custom-tailored medical billing solutions across more than 30 specialties in the healthcare field.
curecloudmd.com

jamesgist

Almost every student in the United States wants to achieve success in their academics. And if you want success as well then you would want to get good grades in your exams. Now it is possible for every student to get good grades. As Top Exam Grades can help you with your every academic problem. Must visit... topexamgrades.com

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.