Dojčenie - moderný a najzdravší spôsob výživy

Táto diskusia patrí k článku: Dojčenie - moderný a najzdravší spôsob výživy
Dojčenie - moderný a najzdravší spôsob výživy

Materské mlieko je prirodzená potrava, ktorú vytvára telo matky pre svoje dieťa, a preto je ideálne prispôsobená potrebám a jeho rastu. Dojčenie je originálny, moderný a najlacnejší spôsob výživy a zlepšuje zdravie a kvalitu života detí a mamičiek.

christine2

dojčila som prve dva týždne a potom už nie, nemala som mliečko. Preto som svojim deťom dávala mliečko sunar premium a neskor sunar complex

Healthy818

to sice ano, lenže čo tie ženy, ktore mliečko nemaju? Take deti vyrastaju na umelom mliečku. Vyrastla na ňom aj moja dcerka a je rovnaka ako ostatne deti

petronneta

dievčence po pôrode. Treba odsávať a odsávať mlieko!!! Tvorí sa toľko, koľko odsávaš! Ak má malé žltačku a cicia menej, nemôže kvôli tomu stagnovať produkcia mlieka. Odsávajte a zmrazujte, keď prídu na rad kašičky, zíde sa.

Katoska

tiež som dokrmovala. Klasicky som dojčila iba prvy mesiac, potom som mala malo mlieka a tak som dokrmovala sunarom

dagmar12

Ja s tym mam velky problem, pretoze mam mlieka malo, musim bohuzial dokrmovat, ale zasadne je kvalitne umele mlieko jednoznacne.