DOTAZNÍK: Sex zoznamky a ženy

Slanienka

heh neviem, no mam pocit, ze to je len nejaky prieskum, kde dotycny chce vediet, akm by bolo najlepsie sa zaregistrovat. no mam stastie, ze takto nieco som teda zatial a dufam ani nebudem potrebovat

daivane

Najlepšia erotická sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

A posteriori

Mám dobrý dojem, ze tu otázku o sex zoznamkach položil muz? A ze nejaky muz chce tuto zoznamku vytvoriť? Chcem sa toho muza opýtať. Chcel by si na tej vlastnej sex zoznamke nájsť svoju životnú partnerku? Vážil by si ju? Cítil by sa pri nej bezpečne, co sa zdravia tyka? Alebo iba chce zarobiť na naivnosti, nevedomosti, osamelosti, nešťastí inych žien. Co to je sex zoznamka? Párenie zvieratiek bez ľudskosti? Prinesie to, okrem Vas, este niekomu nieco? Uspokojí snáď dlhodobo toto nejakeho muza alebo zenu? Urobí ich takýto sex stastnejsimi, spokojnejsimi, sebavedomejsimi? Budu si títo muzi a zeny, mozno chlapci i dievčatá vážiť viac sami seba? A budu potom este veriť v dobro a v lásku? Stojí Vam to za tie Eura? A ked mate take ambície, take možnosti a schopnosti, mozno by ste mohli zvážiť taku reálnejšiu ale kvalitnú zoznamku. S overením totožnosti, a s možnosťou spoločného stretnutia, mozno 12 mužov a 12 žien priblizneho veku na nejakom výlete, prechádzke, túre, jednodňovom rozvojovom seminári o vzťahoch, kde by sa mali osameli možnosť realne spoznať a potom postupovať ako budu citit. Preco, ked ste schopní, mate takéto možnosti, idete "dozadu" kdesi k akemusi primitivizmu a nejdete "dopredu", nevymyslite na zoznámenie nieco vznešenejšie, funkčnejšie, lepšie, trvalejšie, co by ludi povznasalo a nie degradovalo? Cítim z Vas čosi dobre a vobec nerozumiem, preco sa chystáte takýmto smerom....