10 psychologických trikov, ktoré vám pomôžu schudnúť!

Táto diskusia patrí k článku: 10 psychologických trikov, ktoré vám pomôžu schudnúť!
10 psychologických trikov, ktoré vám pomôžu schudnúť!

To, ako vyzerá naše telo je rovnica príjem-výdaj. Ak jeme veľa, priberáme, ak málo, chudneme. Avšak na naše úspechy vo veľkej miere vplýva aj psychika. To, ako veci vnímame, hodnotíme a premýšľame o nich, sa podpisuje na našom tele rovnako.

perla

Tak ja mám pocit, že už som skúsila fakt všetko, ale keď proste ten daný človek na to nie je nastavený, tak to nepôjde a basta.

bigcasualarticl

guttok has racked up extra than 525 million views of influencers sharing private stories approximately merchanpriority, and almost 1/2 fee it as vital. on top of that, dise that helped them heal

www.bigcasualarticlesandblogs.com

Hani123

ani mňa beh teda nikdy nechytil, aj keď som začínala mnoho krát...oveľa radšej mám kolobežku či bicykel. Kolobežkovanie je momentálne nová droga :) www.cyklospeciality.sk

miOOOOO

Ja som skúšala behat a tak strašne ma to nebavilo, že som po týždni prestala. Potom som skúsila chodit na jumping a to ma tak chytilo, že som si domov kúpila trampolínu a cvičím už doma a výsledky sú super