Sedem rád ako predísť rakovine

igor252

prestal som fajčiť znížilo sa až počet egrešov a niekto mi dole zavolal začal som skoro fajčiť odznova a keď som športoval tak to zas prestalo venujem sa športu som bývalí hokejista a brankár potom som cvičil karate teraz chcem hrávať futbal niekedy som vôbec nefajčil a začal som odznovu už nefajčím a cvičím ďalej treba nájsť nejakú činnosť šetriť energiou počúvať lacnú hudbu alebo počítať si sám len niekedy využiť kalkulačku alebo vôbec treba pracovať

Gima

Rakovina čreva a konečníka je dôsledkom jednostrannej stravy a nepravidelného vyprázdňovania. Naše črevá fungujú na báze kyselin a zásad, ktoré prijímame cez stravu. Ovocie, zelenina, celozrnne výrobky.
Ak jedna z týchto zložiek stagnuje narušuje sa ph - kyslosť žaludočných štiav a z dlhodobeho hladiska sa tvoria v čreve zápaly a rakovina. Dnes sa do stravy zavádzajú rôzne ingrediencie, ktoré tiež dráždia črevnú mikrofloru. Telu neprospieva ani prejedanie a večerné jedenie mastných jedál. Preto sa odporúča pár dní kedy sa prijímajú nápoje alebo jedlá, ktoré nenarušajú túto acidobázickú rovnováhu v čreve. Pitie acidofilneho mlieka a mliečnych produktov ako jogurty s bifidokulturou a kefír túto rovnováhu znižuje resp. neutralizuje nežiaduce vplyvy črevnych bakterií.

DANO777

NA RAKOVINU, REGENERACIU MOZGU, CHOLESTEROL, TLAK, CUKOR, KRVNY OBEH A OBRAZ, OSTEOPOROZU + VELA INYCH DIAGNOZ VELMI RYCHLE A UCINNE ZABERA CISTA STAVA Z GOJI,(KUSTOVNICA CINSKA) OBSAHUJE 50X VIAC VITAMINOV AKO POMARANC A 80X VIAC ANTIOXIDANTOV. MNE KLESOL TLAK V PRIEBEHU MESIACA ZO 118/183 NA 85/125 A TO MAM 120KG A BEZNE PIJEM 2-3 SILNE PRESO KAVY. MOZTE SI JU OBJEDNAT NA STRANKE HIMALYO.CZ A ZO ZLAVOVYM KODOM C. 3261 KTORY TREBA ZADAT PRI REGISTRACII, ZISKATE PERMANENTNU ZLAVU 50KC NA KAZDU FLASU A 20KC NA KAZDY BALICEK SUSENEHO, ALE DOBRE LIECIVE UCINKY MA STAVA. SUSENE MA OVELA MENEJ VYZIVOVYCH HODNOT. DENNA DAVKA JE LEN 25ML, FLASA JE NA MESIAC. V PRIPADE, ZE POTREBUJETE PORADIT, TAK KLUDNE ZAVOLAJTE. 0903460303.

PRI AKEJKOLVEK FORME RAKOVINY JE DAVKOVANIE 3X 50ML, RANO NA LACNO A POTOM VZDY ASPON POL HODINY PRED JEDLOM.