Bakteriálna vaginóza

Táto diskusia patrí k článku: Bakteriálna vaginóza
Bakteriálna vaginóza

Patrí k jedným z najčastejších gynekologických ochorení. Spôsobuje ju baktéria Gardnerella vaginalis. Rozšírená je najmä v lete, keď sú zdrojom baktérií i mokré plavky. Až trištvrtinu žien postihne aspoň raz za život.

wendyka 8

Môj partner sa liečiť nemusel zatiaľ.Ja som dostala krém a čipky ale nezabralo to tak som sa vrátila na gynekologiu.Znovu iné lieky ale už som nemala chuť ani náladu do seba všetko ládovať aj tak mi nič nepomohlo.Opakovalo sa to neustále v lekárni ma už poznali tak mi magistra predala Enzymax je to liek špecialne na mykozu a aj na imunitu.Zatiaľ ho beriem 7 deň a vyzerá že zaberá. Dúfam že ešte na dlho

Galina68

urcite ano, aj partner by sa mal preliecit a počas tvojej liecby by ste spolu nemali mat sexualny styk, Ja som mala problem s opakovanymi problemami a pomohol mi wobenzym

X1995

Dobrý deň, chcem sa opýtať, ak mám bakteriálnu vaginózu a spávam s niekým, hoci nie pravidelne a vyliečim sa, môžem to potom dostať od partnera naspäť? Teda v krátkosti, môže sa to preniesť nejako na muža?

Textová Inzercia

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

Dr.Vitamin - zľavový kupón VIANOCE. 5% zľava pre užívateľov Zdravie.sk !

Špecialista na vitamíny, minerály a doplnky stravy. Obchod kde nájdete všetky vitamíny, minerály a doplnky stravy.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.