Strečing: Tipy na najlepšie cviky, aby vás nebolel chrbát

Táto diskusia patrí k článku: Najlepšie strečingové a jogové cviky, aby vás nebolel chrbát
Najlepšie strečingové a jogové cviky, aby vás nebolel chrbát

Bolesť chrbta je dnes kvôli sedavému životnému štýlu a nedostatku pohybu trápením mnohých ľudí. Aby chrbát nebolel, je dôležité správne držanie tela, ale aj preťahovanie a posilňovanie chrbtových svalov.

christine2

pripomina mi to jogu, ktora mi tiež pomaha. Ale najvia cmi pomohla nova kancelarska stolička, na ktorej sedím denne cca 10 hodin.

Michal23

Niektoré cvičenia z videa sú naozaj dobré a dajú sa perfektne využiť. Treba však dávať pozor na to, či je problém u človeka s mobilitou (strečing) alebo so stabilitou (posilňovanie). Aj nestabilné telo môže spôsobovať problémy a bolesti chrbta :) Kedy nerobiť strečing je v mojom článku TU: protrening.sk

Michal23

Niektoré cvičenia z videa sú naozaj dobré a dajú sa perfektne využiť. Treba však dávať pozor na to, či je problém u človeka s mobilitou (strečing) alebo so stabilitou (posilňovanie). Aj nestabilné telo môže spôsobovať problémy a bolesti chrbta :) Kedy nerobiť strečing je v mojom článku TU: protrening.sk

Andrea48

Tie cviky chrbát sú úplne parádne. Idem si ich zacvičiť. Hneď si to ukladám do obľúbených. Ja rada cvičím tieto cviky, ktoré mi pomáhajú www.cvikynachrbat.sk

ivonka133

Strečing je skvelý hlavne pre tých, čo mame sedavé zamestnanie. Ja sa ho znažím cvičiť aspoň dva razy do týždňa.