Ako mám postupovať, keď nemôžem otehotnieť?

joleen

Tvoj manžel by si mal nechať urobiť spermiogram ( kvalita a kvantita spermií, počet atď ) a ty na priechodnosť vajickovodov

Samuel999

Ahoj, to môže byť aj iný problém, viem že veľa ľuďom sa s týmto pomohlo u jednej pani ktorá má dar a lieči ľudí. Problém môže byť úplne inde, to však lekári nemajú ani šajnu.
Lekári mi povedali pred 3rokmi že psoriázy sa nezbavím:-)
Lieči aj rakoviny, cukrovky a podobné "nevyliečiteľné" choroby...
Má dar od Boha, Ak sa Vám nedarí otehotnieť a taký problém má dnes veľa ľudí, určite pomoc nájdete tu:
www.liecitelka-laura.sk

Nika Nika

Dlhodobo som užívala antikoncepciu asi 12 rokov.Keď som však už chcela dieťa,nešlo to.Čo som si vytrpela,o tom radšej neskôr.Našla som na tomto fóre článok o liekoch a pečeni,ako pečeň vplýva na možnosť otehotnenia.Aj keď sa mi to zdalo od veci,som už v ôsmom mesiaci a ďakujem,ďakujem,že som sa dala liečiť pečeň pomocou pestreca a čierneho kmínu. Nechápem,veď sú to len bylinky.Keď mi počas telefonickej konzultácie na zdravapecen.sk povedali,že treba začať pečeňou,bola som presvedčená,že je v poriadku.Teraz pestrecneužívam,ale teším sa po pôrode a keď prestanem kojiť na to,ako ho znova začnem užívať.Je to fakt zázrak a spolu s čiernym kmínom dokážu aj to,v čom som už nedúfala.