Reparex - skúsenosti

ZemanuelaZ

lorry22 nie je to sranda. Ja som tiez kukala na to, ze to co je. A potom si hovorim, ze ved logicke je ze ak niekto bude chciet mat prirodzenej farby vlasy tak zrejme bude chciet mat taku aj bradu :) no nie?
stromo_kocúr poslem ti ju, ci si ju najdes aj sam? Co si to ani neskusaj. Nic nie je horsie ako ked si chlap farbi vlasy!!!

stromo_kocúr

nemaju vlastnu stranku alebo tak, kde by som si pozrel, kolko ich je a ci su len na vlasy? Pokial by bol aj na bradu, tak by som do toho bez vahania isiel. Uz som aj nad farbenim vlasov rozmyslal, ale to tiez uz duplom si neviem predstavit, ze by som si bradu farbil :D cize tade cesta asi nevedie. Idem to skusit pohladat ci aj na bradu je.

BeFree7

ladimed ako dlho ho uz pouzivas? chcela by som vediet kolko vydrzi to jedno balenie. Ci staci na to aby bolo vidiet nejake vysledky. Zaujalo ma to lebo som o tom este nepocula a kadeco uz mam vyskusane ale toto este nie.. :)

kikusino

ty si vtipny. Pokial viem, tak je ho viac druhov. Ale to si musis pozriet ze ake su to a na co. Ale myslim, ze tiez urcite ked taketo nieco vyrabali tak mysleli aj na takych ludi ako si ty ;)

stromo_kocúr

toto je pripravok asi len na vlasy, ci? Myslel som, ze by som ho vyskusal, lenze uz mam aj bradu sedivu a neviem si predstavit, ze vlasy by som mal opat spat hnede a bradu stale sivu.

ladimed

ja ho mam na sebe vyskusany a viackrat, ale samozrejme je rozdiel ci pre muzov ci pre zeny. Ale podstata je ta ista :) kupil som si ho v lekarni v poslednej nadeji ze uz konecne by nieco mohlo zabrat a zabral. Nadseny som bol lebo sedive vlasy ma trapia uz od 22 rokov a vytrpel som si k nim velmi vela hlupych poznamok, ale nastastie to je uz minulost.

Sasia912

Mas ho vyskusany? a po akej dobe si zacala badat prve zmeny k lepsiemu? :) podla toho co si napisala to vyzera slubne. A co sa tyka tych enzymov tak clovek ani niekedy nevie ake silne mozu byt enzymy a pri com vsetkom pomoct.

ZemanuelaZ

jasné, že ho máme vyskúšaný, teda ja osobne :) Keď sa nechce farbiť, tak ju nenúť to nemá zmysel. Radšej jej kúp niečo takéto nech vyskúša, možno aj jej to zaberie a nebude riešiť takéto problémy už a bude mať vystarané, len ako som písala že si to treba vyskúšať na sebe. Mňa výsledok prekvapil pretože nikdy predtým som nemala odvahu niečo takéto skúsiť. :)

mramor44

pozeram ze ste tu len same zeny :) chcel by som vediet, ci ho mate niekto uz aj vyskusany na sebe? moja zena neustale pisti, ze kazdym dnom ma viac a viac sedivych vlasov. Posielam ju nech sa ide dat ku kadernicke nafarbit, ale ona je proti. Vraj ziadna kadernicka jej nevycari taku farbu vlasov ako mala. Tazke je to s vami, zenami..