Reparex - skúsenosti

Roman.T

sedive vlasy beru nohy na plecia? to co? viete mi poslat fotku? alebo ma navigovat kde by som nasiel fotky ako vyzeraju vlasy po pouzivani? uz dlho riesim dilemu sedivych vlasov a dal by som vsetko za to aby boli prec len by som chcel vidiet ci to funguje tak ako si predstavujem, ze to vrati prirodzenu farbu a nie nejaku inu..

simonska

to uuu poukazuje na moju obrovsku radost z toho, ze sive vlasy beru nohy na plecia a odchadzaju :) nazvala by som to, ze je to taka prijemna sokova terapia. V zivote by sa mi o takomto niecom ani nesnivalo, ze tak pomerne rychlo sa da sedin zbavit.

zuzanka98

simonska to uuu co znamena? to je akoze dobre ci cele zle? takto to neviem podla komentu vydedukovat :) ci si prijemne sokovana alebo neprijemne.

tatana1378

Ahojte žienky, chcem sa spýtať či náhodou nemôže mať tento produkt nejaké nežiaduce účinky v tehotenstve, či nemôže bábätku nejako ublížiť.

simonska

jednoznacne vyskusat treba. Ja som zacala mam pocit, ze bolo 30.teho a dnes? uuuuuu! keby ste ma videli pred tym a teraz by ste len usta otvarali ako aj ja :-D

ZemanuelaZ

lorry22 a o takychto veciach to plati dvojnasobne ze je treba si to vyskusat. Ale co viem tak vacsina ludi by pre to aby mali svoje prirodzene vlasy urobila naozaj cokolvek :) a pritom tak malo staci.

ladimed

spoliehas sa? tak to je fajn, ze mu tak doverujes, ze bude ucinkovat. Prvy balenie myslim, ze na mesiac ti bude stacit urcite a potom mesiacu uz budu aj vysledky ovela viditelnejsie tak aj rozhodovanie budes mat lahsie.

augusta

citruska echo dam to je jasne, len to bude nejaky cas trvat kym budem vidiet nejaky rozdiel. Na sedive sa veru tazko zvyka to viem aj z vlastnej skusenosti ;)

lorry22

to veru clovek by cakal ze to bude stat viac ako len cca tych sedem euro. Dnes nam prisiel uz, tak vecer by sme mohli vyskusat. Alebo rano? neviem uvidime co bude drahemu lepsie. Ale urcite prvykrat mu to nanesiem ja a potom nech sa to uci si to davat aj sam :P

NatalkaBS

lorry22
ja tiez uz nan cakam, nedalo mi to neobjednat ho, ved za tie peniaze.. vyskusam a uvidim co to povie ci prinesie radost alebo nic. Som nazoru ze je najlepsie si vyskusat taketo veci na vlastnej kozi, teda v tomto pripade vlasoch.