Detské ochlpenie u 7-ročnej dcéry

delphia

podla pediatra v sucasnosti nejedna sa o nic vynimocne. navsteva endokrinologa je opodstatnena v pripade, ak menstruacia nastupi este pred dovrsenim 9. roka veku dievcatka.

panča

skus sa poradit s detskou lekarkou, pripadne kontrola na endokrinologii, ale najskor to bude (ZIAL) predcasna puberta. Dnes zacina ovela, ovela skor :(. Devatrocne dievcata uz mavaju menzes

ifka1

kuracie maso kupovane v obchodoch obsahuje neskutocne mnozstvo hormonov,ktore sa trepu do kurciat,aby od vyliahnutia na tanieri boli do troch tyzdnov.a tymto krmite svoje deticky.

radsej lekar

V siedmych rokoch je urcite skoro, ked ma dieta ochlpenie na ohambi. Samozrejme, ze moze patrit medzi vynimky, ale na to sa netreba spoliehat, kedze moze ist o jej zdravie. V standardoch sa uvadza zaciatok ochlpenia po 10tom roku zivota. Moze ist naozaj o hormonalny problem.

:-/

antikoncepcia sposobuje mnoho zleho v tele zeny, cize to moze suvisiet aj s tou antikoncepciou. nepis tu ze sa spravam zle, alebo tu niekoho obvinujem. vobec nie.len by bolo na case, aby ludia zacali zdravsie zit, nenapchavali sa chemiou, nenechavali ockovat svoje deti a pod....potom by take problemy nemuseli riesit.

plamienok

Tak to podla mna nie je zapricinene ziadnou antikoncepciou.A neviem si predstavit ako by mi takuto vec daval za VINU moj muz.A to kde sme aby sme sa takto ku sebe spravali kto ma aku VINU na tom alebo tom(co sa tyka zdravia spolocnych deti).Takze ak to je nieco nie prave najlepsie tak su podla teba na VINE obaja ALE HLAVNE ZENA LEBO BRALA ANTIKONCEPCIU HEJ?Myslim taketo nieco sa nema dat nikomu na zodpovednost ale jednoducho to maju obaja spolocne riesit ak ten problem nastane.A nie sa zacat obvinovat koho je to chyba.

:-/

zeny sa napchavaju antikoncepciou, tabletkami, nezdravo sa stravuju a pod...a potom sa cuduju ked ich deti zacinaju zarastat ako 6 rocne...