Menštruácia, biele nohavice a neznášanlivosť tamponov

Príspevok v téme: Menštruácia, biele nohavice a neznášanlivosť tamponov
menone

Nemôžem používať tampóny ani ten kalíšek, takže mi ostávajú len vložky. S vložkami sa cítim dobre, ale mám taký problém, že musím denne nosiť biele nohavice kvôli práci a tak sa logicky obávam, že s vložkou by sa mi mohla stať "nehoda". Nemáte nejaké rady čo s tým? Neviem či nosiť ešte dalšie nohavičky je dobrý nápad...

HHH

tak to ti nezavidim pracovat v bielom pocas menzesu. To fakt ked ti pretecie tak to hned vidiet. Pripadne nos dve nohavicky na sebe jedni beznej velkosti ake nosis a druhe trosku vacsie aby ta netlacili. V pripade pretecenia to tak rychlo nepretecie.

Biela Kobra

Ešte vyskúšaj safety ladies pants, myslím, že pod nohavice nemusia byť presne biele. Tie by si zdržala aj v lete. g01.a.alicdn.com

menone

My máme tričká, takže budem musieť nájsť nejaké dlhé :D Kolegyne poradiť nevedia, keďže tento problém riešiť nemusia. Ja skúsim tu nočnú a uvidíme ako to pôjde, dúfam, že sa mi žiadna nehoda nikdy nestane :) Ešte mi tak napadlo, že možno pre istotu nejaké biele pančušky/legíny dať pod nohavice alebo nohavičky, síce v lete to bude dosť nanič... :/

Biela Kobra

Ahoj, svojho času som tiež pracovala v nemocnici :)
Riešila som to nočnou vložkou a vždy "vtedy" som mala dlhšiu košeľu, resp. my sme mali biele košele s krátkym rukávom, tak som si na tie dni vzala vždy väčšie číslo. Na záchod som šla vždy, keď sa dalo - pre istotu. Na dve vložky by som sa nespoliehala, dostať nočné vložky, čo ti zakryjú celý predok aj zadok :) No ale vždy to boli nervy, čo už. Kolegyne ti neporadia?

shayleen

Áno 2 vložky za sebou kde jedna konci pod to či nad to druhu a mám pokoj ale keď tie nočné sú dosť dlhé môže ísť aj to. Vatu ani handru si tam nedávajte radšej vložku

menone

Presne tak zdravotnictvo ;) Dlhodobo som mala nejaké problémy s tamponmi, no teraz v pondelok sa to fakt cele pokašlalo a tampon už nemožem ani len vidieť. Skúsim tie vložky na noc, kedže mi nič iné nezostáva...

ldjsla

Ak som to dobre chapem tak robis asi lekarku alebo zdravotnu sestru.. vatu si nedavaj tie vlakienka z vaty ti nalezu do intimnej oblasti a budu ti drazdit sliznicu. Dve vlozky nad seba... no neviem ale nebude to vidiet cez nohavice ze toho tam mas vela?
Skor by som tie vlozky na noc skusila.

menone

Dve vložky za sebou? Tam kde končí jedna si nalepila dalšiu? Nie je to nepohodlne?Inak nad vatou som rozmýšlala aj ja, ved tak to riešili kedysi, ale obávam sa, že ked sa tá vata nasiakne a sadnem si, že to bude ešte horšie, či?

shayleen

A prečo si nedáte 2 vložky za sebou ? Ja som to vždy tak Robila a nemala problém alebo vložku a kde končí vložka vzadu tam intimku a pokoj