Menštruácia, biele nohavice a neznášanlivosť tamponov

Príspevok v téme: Menštruácia, biele nohavice a neznášanlivosť tamponov
menone

Nemôžem používať tampóny ani ten kalíšek, takže mi ostávajú len vložky. S vložkami sa cítim dobre, ale mám taký problém, že musím denne nosiť biele nohavice kvôli práci a tak sa logicky obávam, že s vložkou by sa mi mohla stať "nehoda". Nemáte nejaké rady čo s tým? Neviem či nosiť ešte dalšie nohavičky je dobrý nápad...

menone

Dakujem vám, ste užasné :)
Počítam s tým, že nehoda sa môže stať aj so safety pants, ale predsa len ďalšia vrstva aspon niečo zastaví...
Tie inkontinenčné nohavičky mi ani len na um nezišli, mohlo by to byť tiež jedno z riešení, asi budem musieť zájsť do lekárne a popýtať sa čo a ako, dúfam, že mi tam budú vedieť poradiť.
Ewelin tak to aj robim, ľudia si už myslia, že mám mini mechúr :D Ale to čo hovoríš znie celkom zaujímavo, nechceš ma to naučiť? :P

ewelin2828

Hlavne by som na tvojom mieste chodievala na WC pri každej možnej príležitosti :) Ja to takto robím a väčšina krvi zo mňa odchádza práve do wecka....keď nie som na wc, tak sa to snažím nejako vedome-nevedome zadržiavať, a potom na wecku sa to spustí :) Dá sa to hlavne, keď má človek sedavú robotu. Keď sedím, nič zo mňa nejde, potom idem rýchlo na WC a tam to "vypustím". Možno vám to príde divné, ale ja takto fungujem úplne bezpečne ;)
takže chodiť čo najčastejšie na WC a často sa "prebalovať" :)

Jedna

Skus este kuknut take tie inkontinencne nohavicky tusim tena lady.... Uz maju zabudovanu tu nasiakavu vlozku... Trocha drahsie riesenie ale mozno najschodnejsie a najbezpecnejsie...

zuzi74

Ja mam tieto nohavicky v ciernej farbe a o trosku kratsich od stiehien k bokom niekolko viac aj v bielej. Vyborne zahreju, hlavne v zime a hlavne su bavlnene (aspon tie moje), ale uprimne "nehoda" sa ti moze stat aj v nich. Ak nosis vlozky s kridelkami, tak krideka normalne zalepis a vlozka moze kludne pretiect aj bokom aj napriek tomu, ze ju casto menis.

Biela Kobra

Pozerala som, že keď si dáš na aliexpresse "women safety pants underwear", tak tam vyjde niekoľko tisíc výsledkov. Zaujímala by som sa o tie pevnejšie typy s "free shopping", čo majú najlepšie hodnotenia, farebných odtieňov a materiálov máš do aleluja. Naposledy som naživo nejaké videla v Interšporte, ale len ružové a čierne :)

menone

No vidim to tak, že budem musieť pobehať tie obchody dufam, že niečo nájdem a už sa len budem musieť každý mesiac modliť, aby všetko bolo v poriadku :)

Biela Kobra

Pobehaj obchody s bieliznou a hlavne sporty, tam take obcas mavaju. Inac len cez internet, ja kupujem veci cez aliexpress, dosial bez problemov, ale spodnu bielizen som tam este nekupovala.

menone

Veru je to nezávideniahodná situácia, ale čo už narobím, musím len dúfať, že sa nič zlé nestane a pár dní v mesiaci budem ako na ihlách chodiť každú možnú chvíľu na wc :/
Biela Kobra nevieš kde by som ich mohla kúpiť? nejaký overený obchod nepoznáš?