Nie je panna, ale sex pred svadbou odmieta

Príspevok v téme: Nie je panna, ale sex pred svadbou odmieta
zzzyyy

Z iného súdku, chcel by som vedieť čo ženy vedie k tomu, aby tomu čo s k nim spáva slušne, stará sa o ne, výlety, plánuje s nimi budúcnosť odopierali dotyky(prsia, zadok, atď.) a sex už vonkoncom nie. Pritom panny dávno nie sú, v mladosti zažili toho až až a teraz, keď reálne hrozí, že spolu dieťa nestihnú, tak sex až po svadbe, pretože v mladosti bola zblúdená a hľadala sa, teraz už samozrejme nie. Aký to má to význam v tom veku a hlavne keď pannou nie je? Prečo tomu naj odopiera to čo tým predtým neodopierala? Nie je to len ženská taktika, keď už nevie ako si ho pripútať, tak mu nedám nič?

iggzik

hmm, zaujimave nazory.

Skusim picnut jeden uhol pohladu, mozno sa trafim =)-

Chlapi "radi" "zdrhnu". Kedze je uz starsia a vztahy predtym jej ukazali, ze na cely zivot takym sposobom chlapa neziska .. To je zas moc zjednodusene..
Cloveka niekedy trkne a zacne si seba vazit. Ked da sex pred manzelstvom je hodne slusna sanca, ze manzelstvo nakoniec nebude a po par rokoch ked chlapa unavi ju posle do rici. Ked uz je v manzelstve tak chlap sa potom trosku viac snazi riesit ak daky problem je, nie hned zdrhnut..

"Nie je to len ženská taktika, keď už nevie ako si ho pripútať, tak mu nedám nič?" touto vetou si to ale dorazil, ak to myslis vazne tak sa da povedat, ze si "nevyspely" .. bo "tak mu nedam nic" inymi slovami znamena ze teba najviac zaujima sex. Bo uz to, ze ti venuje svoj cas, co je vlastne skoro najvzacnejsie co mame ..

Kaslat na to, ja by som utekal co najdaal =))

Niesom vobec za manzelstvo po tom vsetkom co som videl a zazil v mojom "family tree" .. a dieta nechcem, nie, ze by sa mi nechcelo starat alebo lubit, ale pre to, ze do tychto sraciek dnesnej "civilizacie" priniest svojho potomka,.. mam ho natolko rad aj ked neexistuje, ze take nieco mu neprajem..

dvojpes

ako tu vacsina potvrdila, je to premyslena zenska taktika, ako muza namotat a dostat ho tam, kam ho chcu mat.
ak by nieco taketo robil muz, zniesla by sa na neho velka kritika, aky je manipulator a psychopat.

0vecka

Sejla ak by to tak bolo tak by nehovorila ze az po svatbe ale ze este nie... podla mna si cisto len mysli ze ak mu neda tak si ju zoberie...

Sejla

zzzyyy trebars 1.) si ta testuje, chce si byt ista, ze ti ide o viac, nez len sex, to ta nenapadlo?
2.) A je celkom bezny jav, ze ak to zeny (do velkej miery aj muzi) s niekym myslia vazne, tak sa do sexu nehrnu tak rychlo ako ked im ide len o sex. Rozlisuju sex a milovanie.
3.) Zeny maju predstavu, ci skor obavu, ze pokial rychlo podlahnu sexu s muzom, tak pre toho muza podvedome klesne jej hodnota a prestane ju respektovat.
Ak tu ide vlastne o to, aby to bolo az po svatbe, je mozne, ze sa v nej vekom nejak utvrdila jej nabozenska viera a hlada si podobne orientovaneho muza.
A len tak na okraj, ked zena nie je panna, neznamena to automaticky, ze je kurva.
Preco sa vlastne nespytas jej samotnej, ako to vnima? trebars ti povie pravdu.

Zlamic

V tom s tebou suhlasim. Pisem o tom istom, len v inej reci :) Ako som uz pisala, kazdy ma ine hodnoty a hranice. Niekto sa drzi pravidiel, niekto zije a miluje naplno, niekto sa boji, ci chrani. Zalezi o com je clovek presvedceny, ze je spravne. Neexistuje univerzalna rada, no mala by byt jednotna pre danych partnerov.

Fleur-de-lis

no neviem, či som sa chránením pripravila o niečo dobré. Každopádne si užívam ovocie tejto ochrany v krásnom manželstve :) Nie dokonalom, ale krásnom. Úplnú istotu nemá človek v živote nikdy, a vo vzťahoch už vôbec nie, vždy je to risk, aj keď sa človek chránil. Ale určité istoty človek v živote aj vo vzťahu potrebuje :) Určité istoty totiž dávajú slobodu.

0vecka

ked to tak nadnesenie poviem tak podstate si zbalil stetku ktora ti nechce dat :-D ...

inaq mozno si mysli ze ak ti neda tak skor zostanes s nou a zoberies si ju lebo uz nieje najmladsia

zlamic

Filip ja by som urcite ziadnu temu tu nezalozila :)

Vsak hej, o tom pisem, ze je to to iste a preco si ho nezobrat? No a preco ano? Pre mna ma manzelstvo zmysel len kvoli detom.

zlamic

Kto potrebuje istotu ku kazdemu kroku, nikdy ziadny neurobi.
Kto sa boji milovat, splynut a odovzdat partnerovi, nikdy nemiloval.
Laska je energia, nema tvar, hranice, pravidla, nezasiahne len nasu mysel, ci en srdce a pohlavne organy nie. Zasiahne a prechadza celym clovekom.
Mnoho ludi nikdy v zivote lasku nespoznali, mozno aj preto, ze sa bali milovat, niektori ju spoznali len na chvilu a potom ju bud stratili, alebo umreli.
Co je lepsie? Nikdy, alebo aspon na chvilu?
Chranis sa ... mozno sa ale chranis aj pred tym dobrym.
Milovat sa neda len tak akoze, alebo na pol, bud do toho ides cela a naplno, alebo vobec.
Jasne, je to husenkova draha, tak ako cely zivot.
Zaruky nikdy neexistuju, no a urcite to nie je ziadny obchod, beda sa predpokladat, ako dopadne a kolko potrva, lebo milovat a zit musis tu a teraz, nie zajtra, ci potom.
Lebo ziadne zajtra ani potom uz byt nemusi a kto nemiluje, nezije.

Filip TT

zlamic, Boh je láska, keď si stretla lásku tak si stretla Boha.

Láska má svoje pravidlá, napríklad, že túžiš po partnerovi, ale nemáš na neho vlastnícke nároky. Keby tvoj partner za tebou netúžil, alebo by robil, akoby ťa vlastnil, tak by si tu napísala tému, že niečo nie je u vás dobre.

Prečo si nezobrať toho, koho miluješ?