8 spôsobov ako na jeseň detoxikovať telo

Mata Hari

Ja mám dobré skúsenosti s Pro Balance. Mesiac som brala vitamíny, ktoré mimochocom výborne pomohli mojim vlasom. Po mesiaci som sa cítila plná energie a dokonca som aj schudla 2 kg :-)

petula7

ja sa rada normálne najem...tento štýl týrania sa hladom sa mi nezdá ako vhodný detox...aj keď detox behaním či posilovaním sa mi páči i keď mne sa tento rok podarilo v Prešove dostať na takzavné body wraps zábaly detox, ktoré mi neskutočne pomohli a na pohodlný bezbolestný detox sú perfektné

nepocuvass

Aj smoothie je super na detox, ked viete čo v ktorom období pripravovať. Ja som na vianoce dostala nový mixér konečne, takže smoothie robím veľmi často

gabor_danko

Ten 9 dňový detoxikačný program asi bude C9 detoxikácia :) Pred mesiacom som spravil, a som veľmi spokojný.
Je presne daný postup a keď to človek dodrží, tak ani hlad ani únavu nepocíti. Pri tejto detoxikácii nehladujem a prijímam ešte viac vody.
eď po detoxikácii sa odmerám tak často vidím -2 až -6kg za 9 dní, bez jo-jo efektu!
Odporúčam každému detox tela!

Tu je článok, kde je o tom viac napísané: -odkaz odstránený-

kelly5

odporucam skor detoxikovať na jar alebo jeseň, ja detoxikujem 3 mesiace tak, že užívam tree3chlorellu, obsahuje aj zelený čaj kurkumín a telo mám potom ako vymenené mám viac energie zlepšuje sa mi trávenie a zvyknem aj schudnúť

Iveta1111

Ja som lenivá som rada že som našla 9dnový program a zhodila 5kíl hlavne po obvodoch s príjmom tekutín a výživy