MACA pre zeny

Príspevok v téme: MACA pre zeny
blossom

chcela by som sa spytat, ze MACA zvysuje plodnost iba u muzov alebo aj u zien. Citala som ze:
"Klinické testy potvrdili pozitívny vplyv na potenciu, objem semena a pohyblivosť a počet spermií."

To teda znamena, ze ked MACU berie iba zena, tak sa u nej plodnost nezvysuje, iba libido? A ze plodnost sa zvysuje iba ked MACU berie chlap?
Dost sa potrebujem dozvediet ako to teda je, kedze chcela by som to zacat brat, ale otehotniet ani zdaleka teraz neplanuje - nic na zvysovanie plodnosti brat nechcem. Priatel brat nepotrebuje. Dakujem :)

veronika34

Ja som skušala MACA Fresh Women zo stránky www.macafresh.sk, brala som ju na energiu a hlavne sa nam s partnerom nedarilo dlhsie otehotniet. On bral tiez macu. A dakujem za MACU, dnes mame stastnu a zdravu 1,5 rocnu dcerku.

lombardo1981

Tradične sa používa ako prostriedok na zvýšenie plodnosti u mužov i žien. Čo viem, tak štúdie na ľuďoch ohľadne plodnosti sa zatiaľ orientovali na mužov. U žien sa sústredili na menopauzu (aspoň tie, ktoré som doteraz čítala). Ale v jednej sa na myšiach zistilo zvýšenie LH, takže to aj podporuje tradičné využitie tejto bylinky.