Krvavý výtok

Príspevok v téme: Krvavý výtok
Katka543kati

Dobry den, mam taky asi mensi problem. Menstruaciu mam uz niekolko rokov, ale stale nepravidelnu.Tento rok som mala menzes v januari,aprili,juni neskor v auguste. Inokedy ich mam asi 6-7 dni ale zeraz v auguste som ich mala az 12. Hned ako mi skoncili som mala pohlavny styk chraneny,aspon to tak zacalo ale praskla nam guma a dala som si hodinu na to escapelle. Buduci tyzden by mi mali prist (30 dnovy cyklus) ale vcera som mala pohlavny styk a mala som krvavy vytok +aj dnes rano. Nemam boleti brucha ani nic podobne,co by naznacovalo ze mi ma prist menstruacia. Na zaciatku leta som mala problemy s mocenim,ale zapal mocoveho mchura alebo obliciek mi nezistili a ku gynekologovi som nezasla. Tieto problemy mi trvali asi 3-4 tyzdne,pila som urologicke caje potom ma presli ale zacalo nejake to svrbenie,ktore po par dnoch preslo,tak som si s tym nelamala hlavu. Pred par tyzdnami som ale zbadala take male nie vyrazky ale take pupaky dva tri malicke pri vchode do posvy ktore nebolia ani nedrazdia. Tak sa chystam ku gynekologovi,len neviem moze to byt tymi rozhadzanymk hormonmi kvoli tej tabletke? Alebo nejaka infekcia, nedajboze pohlavne prenosna choroba? Je mi jasne,ze naurcito mi nikto neporadi, len gynekolog. Mozno tieto veci ani nesuvisia,ale mozno s tym ma niekto skusenosti.Dakujem