Otázka na ženy

Príspevok v téme: Otázka na ženy
pokemon 777

zdravím, asi tu uz bola taká téma ale predsa sa spýtam, moja otázka smeruje na zeny,... bolo by pre vás predstavitelné ísť do vzťahu s 30+- rocným muzom, ktorý nikdy nemal vztah so zenou a sex mal len 4/5x za zivot ??? zaskocilo alebo odpudilo by vás to natoľko že by ste do toho vztahu radšej nešli ??

vas ocko

pozor slecny mnoho chalanov aby vas dostalo tam kam chcu vam mozu tlacit kaleraby do hlavy podobne ako v tejto piesni! Ak zistia ze chcete len panicov za partnerov.
www.youtube.com

nie divna

Asi divna
ja som nato m rovnako ako ty. Tiez nechcem svadbu ani deta a milujem cestovanie a sice mala som uz priatela ale dalsieho by som chcela panica tiez. Ten prvy bol tiez panic a tak chcem dalsieho. Take neposkvrneho muza je stastie mat ked si jeho prva a v ziadnej inej nebol.
Asi divna si moj clovek ;-D

Filip TT

No vidím, že chceš od života len to najlepšie. Keď sa však budete so svojím vysnívaním manželom naozaj veľmi ľubiť, spoznáš, že tá láska nie je hodná ničoho menšieho ako nového života. Bez dieťaťa tá láska nebude úplná a zavŕšená.

Asi_Divna

Ahoj Filip, dakujem ti, asi si jediny, co mi rozumie :) joo, bolo by super keby sme spolu navzdy, len zase ja nie som taka ze na svadby a tak. Jednoducho by som s nim chcela zit, len ja a on, bez deti a uzivat si :) to uzivanie myslim ako cestovat, ... Jednoducho pacil by sa mi taky zivot, ale takeho asi nenajdem.

Filip TT

Divna, to máš pekné túžby. Želám Ti takého partnera. Je to naozaj dobré byť navzájom tým prvým, prvou.

Ale vieš, potom už musíte zostať obaja až do smrti spolu, lebo pre iných takých ste už "pokazený". Budete musieť byť pre seba aj tým posledným/poslednou. Ale aj to ti želám. :)

Asi_Divna

Tak ja som asi divna, sice som este nikoho nemala ale ked si budem hladat, urcite to musi byt panic lebo by sa mi neuveritelne hnusilo pri sexe keby niekto ide ''s tym'' co mal v druhej zene do mna... A navyse by to bolo este aj take zlate keby sa prvykrat bozkavame a a take tie intimnejsie veci a obaja by sme v tom boli taki neskuseni. Jednoducho ten ktory mal uz sex by u mna sancu nemal.

Sejla

Pokial je to tak, ze si mal vyssie ciele a viacero zaujmov, ktore ta zaneprazdnili natolko, ze si doteraz bud nestretol, alebo prehliadol zenu, ktora by ta dostatocne zaujala na vztah, tak to znaci, ze nie si prizemny, ze mas akesi hodnoty, dobre sebaovladanie.
Pokial je dovod ten, ze si sa aj snazil, ale ziadna ta nechcela, tak by si sa skor mal zamysliet nad tym, co ich na tebe odpudzuje a ci nemas privysoke naroky.

adr1a

Ja sa na taketo veci nepytam. Skor muzi maju tendenciu vypytovat sa a zistovat u zien ohladne ich minulosti, vztahov ai. Ale keby si mi toto povedal, tak by mi to vadilo. Lebo mi pride divne ak niekto sexuje ale vztah pritom nikdy nemal?? Zrejme si tie sexualne zazitky nemal s prostitutkami. Potom je varovny signal, ci ti u zien nejde len o sex a nie o vztah lasku partnerstvo ai. Takze sex ano a vztah nie?)) Pobavil si. Ci o tom vedeli aj tie s ktorymi si mal ten sex ze len s nimi sexujes ale nechodis a nie si s nimi vo vztahu

Sejla

Si si isty, ze sa pytas spravnu otazku? Preco by mal nejaky nahodny neurtalny fakt z tvojej minulosti takto zasadne menit jej rozhodnutie? Sexualne skusenosti neurcuju to, aky je muz dobry v sexe a ako si v nom s partnerkou sadnu.
Tie dovody, preco to tak bolo, mozu mat vplyv na jej rozhodnutie. Pokial si naozaj asexual a vnimas sex len ako prostriedok na oplodnenie zeny, aby si si splnil svoje plany o rodine, tak to by mohol byt problem a asi by si si mal hladat podobne orientovanu.

Mesačný princ

Ako tu už napísala mužská časť osadenstva tak súhlasím.

Riešiť to budete vždy a aj všetko ostatné. Ak človek nemá nič iné okrem seba a svojho srdiečka tak nemá šancu. pretože nemá druhej strane okrem seba čo ponúknuť. Ani len tie skúsenosti...

nič v zlom ale o tomto ma žiadna z vás nepresvedčí. minimálne budete riešiť prečo doteraz nemal žiadne dievča a do hlavy dostanete chrobáka... a už to pôjde ako reťazová reakcia...