Lieky na zvysenie imunity

rebekah10

ked chces liek na podporu imunity tak wobenzym bez debaty,l urcite vyskusaj, mne pomohol uplne neskutocne a to som skusala asi vsetko!

N-ika

Ahoj llek:-)

My chodime s krpcom imunoalerg. kedze ma alergiu na vsetky rastliny, stromy a travy a s tym suvisi aj jeho slaba imunita. Minuly rok bral imunor, doktorka to vyhodnotila na slabu sliznicnu imunitu, tento rok ficime od septembra na ribomunyle. Samozrejme, prisla skola a uz ma anginu :-(
Manzel ma tiez alergiu, tiez berie ribomunyl a jemu zas pomaha, cely rok nebol chory...
Takze mas pravdu v tom, ze je tazke nastavit tu spravnu liecbu, kedze kazdy organizmus reaguje inak...
A to som na malom na odporucanie lekarky skusala aj echinaceu, hlivu, cecko a nic...

llek

Najprv by musel lekar zistit ci mas poruchu imunity a presne, ze aku. Su lieky, ktore potom yvzknu predpisovat, ale mozem ta uistit, ze s tym zvysovanim imunity liekmi alebo doplnakmi je to tak, ze viac sa veri ze ti funguje ako to realne funguje. Ak niekto skutocne rozumie tomu, ako imunitny system funguje a kde mozu vynikat poruchy, ktore vedu k imunodeficitnym stavom, tak mu je jasne ze je dost tazke tieto poruchy doplnkami ci liekmi ovplyvnovat.

JarkaD

mne osobne pomáhajú bylinkové čaje, napríklad echinacea, kapucínka,.. a dobrý je aj celaskom aspon 250mg. 2x denne. Je to určite lepšie ako nejaké drastické lieky