meškajúci menzes

luciaa

Ahojte mam problém poradte .Meškaju mi kramy jeden den .včera som mala ich mat...NApiste mi znaky meškania menzesu??MOze byt dôsledkom stres alebo prechladnutie.hm..

rona

Ďakujem babuľky. Je mi to preto zvláštne, lebo mám už 2 detičky a pri nich som si vždy robila tehotenský test a vyšli mi pozitívne. Uvidíme. Veď telo sa mení...... Potom sa ozvem. Pá

syma

meškanie môže spôsobiť stres, alebo začínajúce zápalové ochorenie (mechúr, ľadviny, ale aj chrípka"

na tehotenský test je podľa mňa priskoro, spravidla na začiatku tehotenstva nebývajú hodnoty "žltého telieska" také vysoké, aby to test bezpečne potvrdil, lepšie ho je spraviť po cca 3 týždňoch meškania menzesu, alebo zájdi na gynekológiu, kde ti spravia vyšetrenie a vezmú krv, aspoň to budeš z prvej ruky ;o)

qiu

ked si ho mala pravidelný tak aj o týždeň. Možno je te to zo stresu, alebo niečo iné načo by prišla doktorka pri vyšetrení... A mozno si predsa len tehotná... môžno si mala nízku hladinu tehotenského hormónu a test ju nezaregistroval... na tvojom mieste by so šla...