Rande z pokecu

Príspevok v téme: Rande z pokecu
bea7rix

Ahoj. Rada by som pocula nazor ludu...obcas sa zvyknem stretnut s chlapmi z pokecu. Vzdy tomu predchadza dlhsie pisanie a vsetko vyzera z ich aj mojej strany ok, mohlo by to byt fajn stretnutie. Uz som sa takto stretla asi 7x, vobec som nemala pocit, ze by bola nuda, ze by to bolo hrozne a podobne. Vzdy sme dopredu vedeli ako vyzerame :) A po kazdom z tycho 7 roznych stretnuti sa mi chlap uz neozval. Ani sms, sprava, nic. Dovtedy bolo vsetko ok a zrazu akoby utalo. A nechapem to. Bolo to zle? Tak zle, ze sa nemohli ozvat, aspon stylom \"prepac, nebolo to ono..\"? Ma niekto podobne skusenosti?

trnavcanka

Ahojik, aj ja mam skusenosti s pokecu, tu povacsinou su sibnuti ludia,a stretnut sa chcu jedine preto,aby ta dostali do postele, tu nic nenajdes,, netreba tu vela toho ocakavat.

joleen

Pozri sa do zrkadla a na fotku co mas v profile mozno tam je chyba. Mozno ta iba do postele chceli ale v reali si vsimli ze to nie je ono. Fotka je vzdy ina ako realita. Mam tiez svoje skúsenosti ale nie s pokecom. Skus si dat aktualnejsiu fotku a zmen nieco este v profile. A bud vobec rada ze sa ti neozvali a ti nepovedali aka si ci skutocny dovod. To chlapy nevedia

mememe

ja to vidim len na jednu moznost... islo im len o ... a bud to dostali a uz nemali dalej zaujem alebo to od teba nedostali a pojdu lovit do inych vod...

Filip TT

Ahoj sestricka!

Tento jav, ze chalani pozvu babu na jedno jedine rande a viac sa neozvu, sa tu preberal uz viac krat. Niektore dievcata pisali, ze sa neskor dozvedeli, ze to ten chalan mal rozohrate na viac stran a vybral si, co mu najviac vyhovovalo. V tom pripade je jasne, ze tym ostatnym to nebude vysvetlovat.

Inak ak sa k Tebe priznal a stravil s Tebou vecer tak to nebolo take marne. Tu pisali aj take, ze sa k nim vobec nepriznal, alebo ze to rychlo ukoncil alebo z mosta do prosta povedal, ze z tohto nic nebude.

bea7rix

Akosi nechápem, prečo sa na stretnutí tvárili, že je všetko ok, kedy sa nabudúce stretneme atď. Stráviť so mnou 4 hodiny, lebo doma nemajú čo robiť? Len som chcela vedieť, či sa niekomu niečo podobné stalo. Na jednej strane chápem, že im bolo možno prijemnejšie neozvať sa, ale...

adr1a

Bud rada. Vzdy lepsie ak cusia a viac sa ti neozvu, nez keby ti napisali "si skareda, si tlsta, si hrozna, si blba, ai". Lebo takto si sama pre seba povies zdovodnis, ze sa neozval/i preto, lebo je blby, lebo nevie co chce, lebo lebo lebo. Ale takto, keby ti narovinu napisali ako ta vidia vnimaju, tak by ti to tvoju psychiku sebavedomie ai viac naburalo nastrbilo nez dake odmlcanie. Nemyslis?

odpovedam

Vezmi si to z ich strany. Preco by mali robit daco, co im je nepohodlne a vysvetlovat, ze s tebou uz nechcu byt v kontakte? Ved casto to robia aj baby, ze chlapa po stretnuti natahuju, prve chlapovi nenapisu, ale ked sa ozve on, odpisu akoby normalne...ale pritom s nim nechcu mat nic. dakedy je tazke druhemu cloveku povedat nieco neprijemne, hlavne, ak tomu cloveku nechces ublizit... cize necakaj, ze sa niekto ozve, aby ti povedal "sorry, uz ti nenapisem, ani s tebou nepojdem von".

Mima8

Alebo im islo len o to, aby ta dostali do postele... A mozno posobis, ze nie si naivka ako mnoho inych a tak sa stiahnu... Pokec uz nieje to co kedysi. Je som tam stretla len cudnych a uchylov. A to aj takych co to vedie pekne na babenku zahrat... Vydrzia aj par tyzdnov, ale aj tak im ide len o jedno...