Rande z pokecu

Príspevok v téme: Rande z pokecu
bea7rix

Ahoj. Rada by som pocula nazor ludu...obcas sa zvyknem stretnut s chlapmi z pokecu. Vzdy tomu predchadza dlhsie pisanie a vsetko vyzera z ich aj mojej strany ok, mohlo by to byt fajn stretnutie. Uz som sa takto stretla asi 7x, vobec som nemala pocit, ze by bola nuda, ze by to bolo hrozne a podobne. Vzdy sme dopredu vedeli ako vyzerame :) A po kazdom z tycho 7 roznych stretnuti sa mi chlap uz neozval. Ani sms, sprava, nic. Dovtedy bolo vsetko ok a zrazu akoby utalo. A nechapem to. Bolo to zle? Tak zle, ze sa nemohli ozvat, aspon stylom \"prepac, nebolo to ono..\"? Ma niekto podobne skusenosti?

slovenka.

budu ta povazovat za inteligentneho,ked budes napr. ovladat slovensky pravopis
teda pokial si slovak a nie imigrant z afriky

Olololololol

nepokec: "inteligentni clovek nebude zabijat drahocenny cas na pokeci"

Co mam spravit abi som som sa aj ja stal takim inteligentnim clovekom ako si ti?

blueberryNN

nikdy sa mi to nestalo, vzdy sa chceli stretavat dalej, aj ked nie vzdy mali tie umysly, ktore prezentovali navonok

nepokec

mesacny princ myslela som ako telesne trosky nie take ze maju nejaku vadu telesnu alebo postihnutie ale ze nic nerobia len sedia za pc a hraju hry a preto si hladaju frajerky na pokeci. To znamena ze aj tak vyzeraju ze slnko dlho nevideli su strasne pobledli, schudnuti sama kost a koza lebo ani nestanu od stola sa najest a ziaden sval lebo chlap by mal mat viac svalov ako zena, su zhrbeni a zanedbavaju hygienu vlastneho tela a svoj vzhlad a osatenie. Tak som to myslela a kedze vyzeraju ako vyzeraju tak maju aj problem si nejaku frajerku najst.

Mesačný princ

alebo budem tá troska, kto vie ako to je. :D Možno máš predsa len pravdu. No my trosky tiež chceme žiť :D

Mesačný princ

nepokec - trafená hus zagága :D

Ja si nemyslím, že na Pokeci sú takýto ľudia. Je to len otázka názoru a toho, čo človek hľadá. Ja som tam zopár jednorožcov videl a veľmi ma to potešilo. Je fajn vedieť, že všade sa dajú nájsť ľudia a ľudia.

Vôbec to nie je o tom, že je to pokec ale o tom, kto akých ľudí priťahuje. Amen

nepokec

inteligentni clovek nebude zabijat drahocenny cas na pokeci. Pisem inteligentni co neznamena ze musi mat vysokoskolsky diplom ale inteligenti v uvazovani a zmyslani. Na pokeci su same trosky bud telesne alebo dusevne ako aj kopa svihnutych cvokov s roznymi uchylkami a zvrhlymi myslienkami. Je to tam sami cvok.

malcica

Aj ja mam skusenost s pokecom. 3 rocny vztah, ktory sice krachol, ale bol v pohode. A ano, asi ma chcel najskôr do postele, ale zalubili sme sa. No a dalsi pripad. Kamoska a stastne vydata

uhorkazelena

Do postele do postele do postele... a co je na tom vlastne take strasne?? Zivot je kratky a krasny a je mrhanim ho vyplytvat len na vase hrozne vazne vztahy... Aj tie su dolezite, ale tie nemozete takto vynucovat, tie prichadzaju spontanne. A medzi tym si musime nejak ten zivot osladit, napriklad tak, ze si s niekym len tak uzijeme... a mozno casom z toho nieco vazne bude, ale to sa neda uponahlat.