Ako si správne čistiť zuby

Táto diskusia patrí k článku: Ako si správne čistiť zuby
Ako si správne čistiť zuby

Čistenie zubov a vôbec, starostlivosť o ústnu dutinu, sú dôležité nielen z hľadiska estetického - aby sme sa na svet usmievali krásnymi bielymi zubmi, ale najmä z hľadiska zdravotného - veď zubný kaz je infekčná choroba a môže spôsobiť mnohé komplikácie.

seehannah

Taky se mi odvápňují zuby, nikdo mi zatím neřekl, proč. Mléčných výrobků za den spapkám více než dostatečně.
wordle.onl

seehannah

Pro zdravé zuby jsou důležité 3 věci: vlastní péče, dobrý zubař a genetika. Jak něco není vpořádku, tak se to na zubech dříve či později projeví.

Julka266

Dlhe roky som si cistila zuby tvrdou kefkou, az teraz nedavno mi zubar hovoril, ze vlastne tym, ze su tie stetinky tvrde, tak nerobia dobre dasnam. Z tohto mam vlastne odhalene krcky, tak mi to musel davat na poriadok.

lena33

Super článok. Rovnako je dôležitá je však aj dentálna hygiena. Ja ju absolvujem pravidelne už asi 3 roky u Dental Brothers a mám najkrajší zuby aké som kedy mali :) Biele a zdravé..

Jovanka

mne sa najlepsie cistia zubky so sonickou zubnou kefkou len som dlhsie hladala taku, ktora by mi nedrazdila dasna a po par kuskoch som nasla orava stomafresh a ta mi sedi perfektne ;)