Vysadenie HAK - menstruacia

Ivica33

No dievcata dnes vecer zacinam spinit takze menzes je na ceste.Dufam ze vsetko bude ok.Drzte sa.Brala som ajB1 zinok,aj vitex jahnaci tabletky mozno aj to pomohlo.

Ivica33

Komentatorka dakujem za odpoved,tak budem cakat aj ja,a ked nic do novembra nedostanem, pojdem nech ma doktorka vysetri.Budem tiez cakat kedy sa telo same nastartuje.Doteraz som take problemy nemala s vysadenim, preto som z toho v soku ze co sa to deje.

Komentatorka

Robil mi sono. Hovoril, ze sa to obcas stava, nez sa telo spamata po HAK.
Hovoril ze vajecniky tvoria vajicka, tak ako maju a vsetko vyzera byt v poriadku.
Aj spominal nejaky syndrom, co to obcas sposobuje, ale ze moj pripad to nie je.
Takze cakam. Bol s tym ok, ze som to odmietla.

Ivica33

Komentatorka a co povedal lekar?Robil ti sono?Mne to meska uz 3 tyzden pomalicky a nic.Test 3 vcera som robila od inej znacky a je negativny.

Komentatorka

Objednala som sa ku gynekologovi, ale radsej by som sa vyvolavacke vyhla a pockala, ak je to mozne.
Alchemilku pijem 2x denne a zial nic. Uvidim co mi povie lekar teda.

Ivica33

Som zufala z toho,este mam pocit akoby som priberala coz som aj pribrala za mesiac 4 kila.Vyvolavacku nechcem su to dalsie davky hormonov.Ako je mozne ze predtym ked som 3 x vysadila som take problemy nemala a tiez som brala cca2 roky.

laura321

zazila som presne to iste po 7 rokoch uzivania HAK, co je uz 12 rokov dozadu, nechodila vobec, raz za 5 mes. som chodila na vyvolavacku, pomohol mi az jeden liecitel, aspon vidite ake svistvo je cela HAK, nikdy viac.

Ivica33

Tak presne toto mam aj ja.Vysadila som v juli tak som mala menzes a od vtedy nic uz mi to meska cez 2 tyzdne.Testy 2 negativne.podbrusko pobolieva ale prsia ma nebolia.Neviem co robit pijem alchemilkovy caj.Antikoncepciu som brala 2 roky.Volakedy ked som vysadila som ziadne problemy nemala,preto neviem co sa deje.