Ako zregenerovať zničené vlasy po lete?

Táto diskusia patrí k článku: Ako zregenerovať zničené vlasy po lete?
Ako zregenerovať zničené vlasy po lete?

Slnečné lúče sú pre každého z nás ako výborný zdroj energie, ktorý nám dokáže zlepšiť náladu, no naše vlasy to vnímajú inak. Slnko ich vysušuje a odoberá im lesk, ktorý im svojou starostlivosťou musíme prinavrátiť. Ako?

sachovanka

Ja mavam skor znicene vlasy po zime, tym ze nosim ciapku a vlasy furt elektrizuju. Po lete ich mam znicene len trochu. No o vlasy sa staram celorocne :)

akinom007

Ja som asi opacny pripad :) ja mam vlasy vzdy znicene PO ZIME. PO lete mam vyrazne zlepsene. Ale ja sa nefarbim nikdy som sa nefarbila, nefenujem, nezehlim, nepouzivam lak, len klasika sampon balzam. Ale mne sa extremne mastia do 24 hodin mam 15 cm vlasov na hlave mastnych tak - na pohlad ako mokre...takze mne leto a slnko, voda, ze sa to v lete mierne susi vyhovuje...vtedy sa mi menej mastia su krasne blond akoby melirovane leskle, nadherne...po zime slama

zuzulienka9

ja mavam po lete priserne slamovite suche a na pohlad otrasne vlasy, ale tento rok sa mi ich podarilo celkom rychlo dat dokopy s maskou z popupstore - Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture

Jovanka

Tento rok mi kaderník poradil na zničené, vysušené a slnkom a morom unavené vlasy kúru olaplex no.7 masku, kondicióner aj šampón a mne to naozaj baby pomohlo. Už po mesiaci mali moje vlasy život a šmrnc

eveliiiina

na regenaraciu vlaosv ma notinu suprove olej saloos alebo ziaja sampon - ten uprednostnujem ja nakolko ich robi hebke ale vyzivovanejsie