chalani, potrebujem radu ...

mikaila8

preco vy chalni vzdycky vsebe drzite svoje pocity a problemy ...preco mate problem o nich rozpravat a vravite potom ze "necem ta tym zatazovat"....a ked uz tak ako chchete aby sa vtedy baba ku vam spravala?

kupelnik

tie zvysne 4 minuty hram,ucim sa,kukam telku...
kirka: no a co ty vis :D mozno ma vzrusuje rovny chodnik... alebo to co ide po nom... popripade to co nese zemiaky :D ale malo by to byt zenskeho pohlavia inak to nesplnuje :D
Jo kamosi v kuse ja som taky nadrzany,ja by som si to chcel rozdat s temtou hentou... bla bla bla... :Dale oni nemaju babu :D to bude asi v tom :D

Dug

king159887: to je pekna sprostost :)

elija: kazdeho fakt vzrusuje nieco ine, nemala by si to skor riesit so svojim chalanom?

luny

no ako sorry, ak sa tvari akoby nic, tak len predstiera aby si sa cim skor dostala na jeho penis... je to sice najcitlivejsia cast, ale chlapi su takisto citlivi ako zeny, takze ak je dost vzruseny a nadrzany, musi mu aj hladenie sposobovat rozkos...

king159887

vies...ono...to chalanio niesu ako baby...ich vzrusuje..
Proste...musis hned ist na vtaka...lebo...dookola to nevzrusuje...iba na vtakovi:o)
Mizi maju iba jednu erotogennu zonu...:o)

elija

fajn debata k mojej téme ??!
3221 aj každá žena je iná a viaceré sa zhodujú na bozkoch na krku, tak ... neviem

kirka

kupelnik,to je naozaj zlate! Mne to pripada hrozne,ale nic si z toho nerob, asi som ina,lebo som zena.
Aj ostatni muzi zdielaju tvoj nazor?
Napadne ta sex len vtedy ked si pri nejakej zene,alebo tak ako pises,stale?
Lebo mi to pride take cudne,nepoviem,ze vidis motivaciu niekde na chodniku.Ale aj ked cistis zemiaky?
:))))

kupelnik

hmmm
je sviatkom ked nemyslia ja myslim tak normlane kazdych 5 minut :D
ale kamosi ti asi kazdu minutu a zasa daktory raz za tyzden :D