Na plazi hore bez

Príspevok v téme: Na plazi hore bez
Enny87

Ahojte, chcela by som sa vas opytat, baby, ci sa hanbite na plazi opalovat hore bez, alebo nie? A ked sa aj hanbite, ci to prekonate ten ostych a ste hore bez aj tak? Pytam sa preto, lebo som sa vratila iba vcera z dovolenky v Taliansku. Plaze boli maximalne prehustene ako sa len dalo a hadam kazda druha zena tam bola hore bez. Ci uz sa opalovali, alebo prechadzali po plazi, alebo vo vode hrali bedminton. Vsimla som si, ze najma Nemky s tym nemali absolutne ziadny problem. Ja som to teda skusila tiez a takmer som umrela od strachu ked som hore bez vchadzala od konca plaze do mora. Mala som cele plavky a teda som si ich iba zvliekla po pas. Iba som chcela vediet aky to bude pocit... co si o tom myslite vy??

tak..

Je to zaujimave ale je to tak. Pre mna je tiez vzrusujucejsie ked ku mne pride zena lahko odeta, je to take tajomnejsie ako ked pride uplne naha. Pritom sa mi zenske telo paci. Zeny na plaziach hore bez na mna tiez posobia neutralne, proste neriesim ich.

Filip TT

Biela Kobra, ked bol moj stary otec uz nevladny, podkladal som mu nocnik a vycikaval ho, to je ale skor dojimava situacia podobne ako ten blog, co si pastla. Keby sa moj stary otec vybral holy prechadzat medzi ludi, bolo by to nieco celkom ine. Nevidis v tom rozdiel?

Biela Kobra

Všetkým, čo tu tvrdia, že nahota je niečo poburujúce, intímne, škaredé, proste, že telo treba zakrývať, odporúčam tento blog. Tiež už som za vodou, čo sa tohto týka... alexandrapavelkova.blog.sme.sk

Filip TT

Ano, suhlasim s tym, ze polonahe zeny korzujuce sa na plazi posobia neutralne. Az prilis...

Spolubyvajuci na internate stravil so svojou frajerkou den na nudaplazi a hovoril, ze ho prestala vzrusovat...

Pre mna osobne dievcina v plesovych satach vyzera zaujimavejsie ako v kratkej sukni, v kratkej sukni vyzera zaujimavejsie ako v bikinach a v bikinach vyzera zaujimavejsie ako hore bez. Okamihy ked si pamatam aka bola moja manzelka krasna, mam skoro vsetky spojene s plesmi, co sme pochodili. A so svadbou samozrejme. :)

miki26

Xen to len ty si myslíš, že muži keď uvidia cici tak hneď vytiahnú svojho, oklepú a idú na vec. Realita je taká, že moc ma tie baby nezaujímali ani nevzrušovali, čo sa na pláži povyzlekali. Bral som nahé ženy vždy skutočne neutrálne, pokiaľ som ich nemal v posteli.
V 10 rokoch (cca.15 rokov dozadu) som sa spýtal len jednu smiešnu otázku na svojich rodičov, či je slečná taká chudobná, že na vrchný diel plaviek jej neostalo, lebo na tej pláži bola v tej dobe len sama takto :D Nešlo mi to moc do hlavy, ale žeby mi vadilo tak sa nedá povedať.

Fero lololo

S tými ovečkami by sa to dalo aj opačne povedať: ty si uvidela ženy "hore s", tak si chcela zapadnúť...

Čo sa týka vzrušenia, to nevieme porovnať, keďže nie sme obojpohlavní. A či uvidím 2 bodky navyše, to je jedno, aj tak tie prsia v plavkách vidno :D A väčšina chlapov je viac na zadky, ktoré v tangách vidno celé. To už nevadí?

xen

je to intimna cast tela ktora ma byt pred zrakmi ludi ukryta.
zenske prsia su inac vnimane ako muzske.
muzske nevzbudzuju u zien take vzrusenie ako zenske u muzov.

Divna_doba

Presne tak, robme to co robia ini a nasledujem ich ako take ovecky v stade. Ich si uvidela hore bez, tak si chcela zapadnut. Tak ja ked uvidim naheho chlapa na bicykli, tiez to skusim... Ludia su chori, kazdemu dopne preco tak baby na tej plazi chodia- predvadzanie.
Moje prsia by mohol vidiet len moj frajer, nikto iny.

miki26

Zrejme je to len sila zvyku, ľudia z vlastnej nahoty na verejnosti majú prvýkrát často podobné pocity ako ty. Časom však prestanú z toho robiť zbytočné vrásky a užívajú si už len benefity. Som si istý, kebyže si išla hore bez jeden deň tak, druhý, tretí atď... Miera hanby by klesala až by časom si už nič z toho nerobila. Len treba sa do takého štádia dostať.

Ku téme z prsníkov na pláži som si nikdy nič nerobil zo žien, ani som ich nejako moc neokukoval a nepoburovali ma nikdy. Proste ku dovolenke pri mori to aj patrí k ženám.