Dvaja muži

Príspevok v téme: Dvaja muži
majusaa

Mám problém. Teraz sú v mojom živote dvaja muži a ja neviem čo robiť. Mám 24. Tak podrobnejšie. Asi pred rokom som spoznala na internete chlapa A. Dali sme sa dokopy asi po mesiaci, veľmi dobre si rozumieme, máme mnoho spoločného, proste zaľúbila som sa. Vždy som sa tešila na stretnutia s ním, na milovanie s ním, na spoločné chvíle, aj keď ma občas zlostil, všetko klapalo ako má. Mám doma nejaké problémy s rodičmi, tak ma vždy podporil, je pre mňa veľkou oporou a istotou. Vždy mi vraví, že kedykoľvek budem chcieť, môžem prísť bývať k nemu. Plánovali sme si spoločnú budúcnosť, proste všetko klapalo ako má. Lenže ja hlúpa som asi tak pre dvomi mesiacmi zavítala na internet znova len tak si popísať a napísal mi chlap B. Zo začiatku som to nebrala nejak vážne, rozumeli sme si, ale on bol sklamaný z neopätovanej lásky, takže sa skôr sťažoval a tiež mi písal, že nie je veľmi odvážny a pod. Ja som mu ani nepísala, že som zadaná. A tak nejak sme si písali a po dvoch týždňoch mi napísal, či sa nestretneme. Mali sme s priateľom (chlap A) nejaké nezhody, tak som povedala, že OK. Dohodli sme sa, stretli sa, doniesol mi ružu a šli sa prejsť do prírody. Tu sa potvrdilo, že nie je veľký rečník a že je dosť hanblivý. Nevidela som v tom nejak zmysel, tak som si povedala, no nič, aspoň si môžme písať. Lenže keď som nastúpila do auta, že už ma odvezie domov, pobozkal ma. Nečakala som to, ale ani som nenamietala. Potom ma ešte raz pobozkal, keď ma doviezol a išla som domov. A tu sa to začalo. Zaujal ma a nejak sme sa dali "dokopy". A teraz to ťahám s oboma, lenže problém je v tom, že chlap B ma teraz zaujíma oveľa viac aj po tom mesiaci. Chlapovi B som sa začala nejak vyhýbať, stretávame sa menej a keď sme spolu, absolútne nemám chuť na nejaké dotyky či bozky, už vôbec nie na milovanie. S chlapom B som ešte nespala. Ale vôbec neviem čo mám robiť. Chlap A mi ponúka istotu a zázemie a viem, že to myslí vážne, ale aj chlap B mi to ponúka, len si v ňom nie som taká istá v tomto, ale priťahuje ma teraz oveľa viac a na chlapa A nemám chuť. Viem, že to takto nemôžem ťahať, ale neviem čo si vybrať, či istotu ale už nie také šťastie keďže tam nejak asi vyprchala chémia, alebo risk, že to možno s tým druhým nie je také ako sa zdá. Prosím poraďte. Ďakujem.

egyptanka

no nemam slov...
Podla opisu chces aby sa ti stale niekto venoval co dostatocne nerobi chlap A ale chlap B... lenze si uvedom ze s chlapom B sa poznas menej,coze ma automaticky vacsi zaujem,neboj sa ono to opadne ked s nim zacnes byvat castejsie,spavat spolu a budete spolu dlhsie... a tak isto by som nebrala tu podporu 100% vazne..pises ze je po rozchode,mozno len niekohoo chce...
byt tebou si dam na chvilu pokoj od nich,,, nech vies na com si.. ale netahaj ich oboch za nos,ze si s jednym a o chvilu s druhym.. vzi sa do ich koze...

menooo

Ty si nezasluzis ani jedneho znich. Dufam ze ti obaja daju kopacky a ked pride nejaky muz C tak sa poucis ze vo vztahu nieje dobre vypisovat si s druhymi cez net a nieto sa este stretnut...

novidis

moja ty si môžeš vyberať až z dvoch a niektoré nemajú ani jedného to je sviňa ten život že niekomu dopraje až až a na niekoho z vysoka sere...

Radoslava123

...Mali sme na gympli profku, ktorá mala asi každý rok iné priezvisko... čo sa stále vydávala a rozvádzala. Asi nie moc dobre, keď takýto človek pracuje s mládežou ako pedagóg a nepriamo tým dáva mladým ľuďom nedobrý príklad. No tak ty asi budeš niečo podobné, ale však keď nevieš konať inak, tak čo už s tebou? Len nechoď pracovať ako učiteľka, radšej si nájdi prácu z domu a... ži si, ako vieš a ako chceš. Si nestály, prelietavý typ, ktorý pri žiadnom chlapovi dlho nevydrží. Tak teda nechaj chlapa A na svatom pokoji (zaslúži si lepšiu, ktorá oňho stojí, ale tak, že pri ňom zostane celý život v dobrom, aj v zlom... a nielen mesiac, dva a dovi...), zober chlapa B, potiahni to s ním nejaké tie 4 mesiace a potom hľadaj chlapa C. Potiahni 3 mesiace aj s tým, ale nie dlhšie, lebo potom už bude najvyšší čas nájsť si chlapa C. A koľko písmen má vlastne tá abeceda? Asi dosť malo, že?

DDivina

Juuj ta naivita ... S muzom B si nespala a sprava sa tak ako kazdy muz ked sa snazi dostat zene medzi nohy. Uz ked tam bude spravat sa bude ako muz A. Otvor ocicka, bezne spravanie u KAZDEHO muza. Hladas co ti chyba ale u muza to nenajdes.

majusaa

Nie je to o tom, ze pri prvom probleme s priatele som utiekla na zoznamku. Vzdy som sa snazila s nim vsetko riesit, lenze ak som povedala, ze sa mi nieco nepaci, alebo nech to nerobi, dockala som sa iba "OK' budem sa snazit to zmenit/uz to nikdy neurobim" a netrvalo dlho a bolo to tu opat.. Nevravim ze som bezchybna, ale ak viem, ze sa tomu druhemu nieco nepaci, tak sa aspon trocha snazim. Nebavilo ma uz nejak stale mu nieco vycitat, tak som isla na net a tam som spoznala toho druheho. A jednoducho, u toho druheho citim viac opory a zaujmu. Ako som spominala, mam teraz nejake problemy a priatel ked som s nim mysli len na to, ci sa nepomilujeme. Absolutne neberie do uvahy, ze na to nemam chut, lebo mam problemy, ze sa chcem pozhovarat mozno. A chlap B to naopak respektuje. Nespali sme spolu a ani sa o to nesnazi. Pred par dnami sme mali smrt v rodine, ked som im to oznamila, priatel povedal, ze je mu to luto, venoval mi 10 minutovy telefonat a siel na bratovu oslavu, aj ked podla jeho slov stale myslel na mna. No naopak ten druhy, mi hned zavolal a pytal sa ci nema prist za mnou. A aj ked som povedala nie, aj tak prisiel, lebo vedel ze som zlomena. Tak neviem. Nemyslim, ze by som tomu druhemu nejak nadrzala (mozno aj hej), ale skor by som povedala ze sa nich hovoria skutky.

DDivina

Modlime ... Aby sa vsetky tri o sebe dozvedeli a vykaslali sa na teba. Krasna ukazka muzskeho hnusu. Ak si vybera zena -hnus, oni si preberat medzi viacerymi mozu. "co uz. Taki su ludia. Je to bezne. "