všetci si myslia že som teplý...

Príspevok v téme: všetci si myslia že som teplý...
neviemco

Ahojte :-)

Som dospelý 20 rocny chalan a už od puberty mam s tymto problem.. Na výzor vyzeram uplne normalne, ako ostatní chalani v mojom veku, obliekam sa normalne tiež a som heterosexual a velmi sa mi pačia dievčata, lenže spolužiaci a ostatni ludia ktorych poznam si myslia že som teplý a pačia sa mi chlapci a to popieram lebo to nie je pravda... kôli tomu nemam ani kamošov ani priatelku lebo su o tom presvedčený a ja neviem ako im to mam vysvetliť...
A to že o seba viac dbám ako účes, zo zdravotnyvh dovodov občas navštevujem kozmetičku, cvičim a celkom rad nakupujem oblečenie pretože sa mi páči pánska móda a to že chcem vyzerať pekne nemôže to byť dovod nato, nie som jediny a to nie som ani metrosexual pretože tí to z krašlovanim prehaňajú.. možete mi pomôcť?? Alebo ako ich mam presvedčiť hlavne dievčatá ktoré ma odmietajú..

marisol95

noo nehnevaj sa,nechcem ťa uraziť,ale -naozaj vieš,ýže nie si gay ,alebo prinajmenšom BI? a že sa ti páčia v podvedomí aj muži ?lebo popravde toto je netypické,aby chlap chodil ako z modneho žurnálu,vyvonaný,vyčesaný,a do kozmetického salonu,nevravím,že máš smrdieť a neviem aký zarastený byť,ale kozmetický salon,kozmetika pre chlapa ?potom sa nediv,že všetci si myslia svoje,poviem ti úprimne,ja by som si tiež myslela,a ked ešte tvrdíš o sebe,že nie su metroš,tak neni o čom.gay ako vyšitý.mám kamoša zhodou okolností gaya a robí to isté,čo ty.a všetci to o nom vedia,hoci on to akože tají.tak si priznaj svoju orientáciu :)a nesnaž sa byť niekým iným.žiadnemu z normálnych chlapov by nenapadlo ist do solárka,na kozmetiku,vyčesavat sa pred zrkadlom dve hodiny .....to je pre ženy.
kozmetický salon pre chlapa ?a čo si narcis ?

neviemco

Ale ja som napisal že iba zo zdravotných dovodov takže iba občas, a do solaria nechodim ani na depiláciu to zas tak nie ...to prrrr..
A skutocne ja neviem co uz urobit

Unwanted

Nevsimaj si takych ludi :) skus si najst nejake dievca cez internet, ja som tak spoznala byvaleho, sice je uz byvaly, ale stale sme vyborni kamarati :)

van Alden

kamarát, je to chvályhodné, že chceš vyzerať dobre, ale ako sa hovorí, nič by sa nemalo preháňať. Minimálne myslím kozmetický salón nie je moc vhodné miesto pre chlapa, aj keď je to tvoja osobná vec. Osobne poznám len zopár chlapov, ktorí chodia do solária, na kozmetiku, depiláciu a neviem čo ešte, ale o nich bezpečne viem, že sú homosexuáli. Takže skús možno trochu ubrať, aký to bude mať výsledok.