v emociach si povie co chce a nemrzi ho to??

Príspevok v téme: v emociach si povie co chce a nemrzi ho to??
pravitkoprav

Ahojte, to ze mam s muzom problemy ja a vzdy som sa ospravedlnovala a hovorila, ze vsetko zvladneme,ze ho lubim,tak zacinam sa obavat toho najhorsieho. Rozmyslam nad rozvodom,lebo neustale urazanie a ponizovanie mna, to uz tazko zvladam. Ale na druhej strane sa stara o rodinu,akoby mal dve tvare. Vcera na nasho 9 rocneho syna zacal kricat,on sa rozplakal,triasol, ja som ho upokojovala, vysvetlovala, ze tato to tak nemyslel. Potom som sa s nim chcela o tom porozpravat,ked maly zaspal a on vo vsetkych emociach, ze nebude mi tu pi...at,ten maly zasran. Inak maly je velmi dobry a citlivy chlapec,ale ma zdedene geny a ma tam tiez tie vybuchy zlosti... plakal strasne, bal sa na posteli otocit, bolela ho hlava, ja som lezala pri nom. Upokojovala som ho. Inak ma otca rad, rano akokeby sa uz nic nestalo. Muz tresol po stole a povedal, ze on ho miluje a ze z neho robime tyrana. ja som mu povedala, ze to mu nikto nepovedal,ale hucal dalej... dokedy alebo ako mam v takychto situaciach reagovat? on z neho nechce vychovat citlivku,ale toto spravanie a kazdy treti den sa dieta trasie. Vsetku vinu hadze len na mna, chova sa ku mne tiez ako k jeho dietatu, vobec si nevazi to co ma,len ked mu vyhovuje... a ja uz pocitujem na sebe, ze zacinam posluchat a pocuvat jeho, bojím sa ho,ked zacne kricat... neviem, co sa malemu ruti hlavou,ale prosil ma aby som to nikomu nepovedala...boji sa svojho otca?