horucka

Príspevok v téme: horucka
dzavo

ahojte chcela by som radu, sme v zahranici a dcerka 15 mes dostala z nicoho horuckku,myslim tym ze nekasle ani nema naznaky chooroby,akurat raz zvracala, nasadila som jej nemliecnu dietu ale horucka je stale podari sa ju zklepnut a za nejaky cas je zas hore,moze to byt od rastucich zubkov?mate niekto stym skusenosti?prosim poradte,alebo co by to mohlo byt viete niekto, zazili ste nieco take a este ze pri predchadzajucich zubkoch sme nemali horucky,dakujem

danny

tak ahojte vseci co ste mi radili, chcem len napisat ze nasej malej tie horucky presli uz asi 4 dni ich nema ale mame zas problem odmieta jest a pit mlieko, nechce do udt vlozit ani kusok chleba nic mam stoho uz migrenu bojim sa aby sa stoho nieco neprihodilo myslite ze toto vsetko mozr suvisiet s tymi zubkami,skoro cele dni preplace, nutim ju aspon pit.

linka

Ahoj.My sme prekonali takúto virózu za tri dni bola preč .Tiež sme mali teplotu,ktorá si stúpala a klesala a po troch dňoch bola preč.Prajem skoré uzdravenie.

janka

Pri angíne bolí hrdielko,dieťa niekedy aj odmieta piť a otvoriť ústa. Pri črevnej chrípke sa zvracia častejšie aj preháňa. Ak sa Ti podarí pozrí jej mandle,či sú zapálené ,ak áno bude treba ísť k lekárovi.Nezabudni na dostatok tekutín

dzavo

davam jej taky vlazny cajik,ak by slo o crevnu chripku zvracala by asi viac nie?a este ma napadlo ci to nemoze byt angina su pri nej nejake zvlastne priznaky? mi sme ju este nemali

janka

tie soplíky pri zúbkoch podľa mňa nemusia byť. Vysaď mliečko,pokial jej nerobí dobré, teplotu znížuj len ak bude vyžšia ako 38. Asi to budú tie zúbky.

ethel

myslela som to tak,že pri soplíkoch by skôr išlo o nejaký vírus.Zúbky môžu aj 3 dni teplotovať.Nedávaj jej teplé tekutiny

dzavo

zvracala len raz vnoci ked som jej dala vypit mliecko ale uz som mala podozrenie ze ma teplotu no aj tak som jej dala mlieko,hned ho zvracala dnes som jej davala len piskoty s cajikom a zeleninovu polievku uz nezvracala,no vela toho nenajedla,davam jej vela pit,ale niekdy ´mi odmieta aj cajik,nedovoli mi pozriet do pusy tak len tak ohmatom som skusala no neviem ci ide zubok,ale myslim si ze hej lebo jeden vrcholcek zo stolicky je vonku, ma hrozne cervene licka ale to bude asi od horucky