Arónia spomaľuje starnutie a pomáha pri hnačke

Táto diskusia patrí k článku: Arónia posilňuje imunitný systém a pomôže aj proti migrénam
Arónia posilňuje imunitný systém a pomôže aj proti migrénam

Tento ker sa inak nazýva aj jarabina čierna a jeho plody majú liečivú schopnosť. Obsahujú veľa vitamínov, regulujú krvný tlak a spomaľujú starnutie. A môžete si ho jednoducho vypestovať doma na záhrade.

HealtyStyle

Ahoj ja si zvyknem kupovať tento -odkaz odstránený-, mala som trošku problémy s krvou, tak som hľadala niečo čo by mohlo pomôcť, tak som vyskúšala aj toto... Je to trošku tŕpke ale nič načo by sa nedalo zvyknúť a majú aj iné kombinácie napr s granátovým jablkom a tak, tak môžeš aj to vyskúšať

dusanka:)

Nemáte prosím niekto skúsenosť aj s takým tým sirupom z arónie čo sa predáva? Nie je to veľmi tŕpke? A v akých dávkach to ak tak užívate?

Mesačný princ

Dávajte pozor, znižuje krvný tlak :) Ale inak môžem odporučiť :) Ja t nej vyrábam likér :)

lepok - nepestuje sa veľmi ale niekde sú možno sady. Jedine ak má niekto doma zasadenú. pozri net

kafe

ano, toto máme a momentálne sa na tom "pasiem". Liečivé účinky nebadám žiadne, lebo som zdravááá jak šľak :D jem toho na kilá (a nielen toho), tak mi asi ani nemôže niečo byť. Spásaniu ovocných kríko stromčekov zdar.