Ja uz vazne nerozumiem

Príspevok v téme: Ja uz vazne nerozumiem
Maria296

ahojte den po menzese som mala nechraneny sex navyse sa chalan ani do mna nespravil ... bola som fakt v klude ze nemozem byt tehotna ale nedostavila sa mi nenstruacia tento mesiac meska mi to uz dva tyzdne tak som si robilka testy pre istotu vysli negativne lenze mala som aj ako keby priznaky tehotenstva unava zavraty par krat mi pride divne od zaludka dostala som po dlhom case chut na grep co grepy nieze nemam rada ale sni ich dako neoiblubujem ... chodim castejsie na wc sice aj vela pijem ale jeden den ked som bols taka unavena ze som len lezala som ani moc nepila ale na wecko mi bolo treba stale tak casto , prsia sa mi zdaju plnsie tmavsie, obcas mam nafuknute brucho ale nie stale ptm sa mi odfukne a potom zas, bola som aj u gynekologa spravil mi testy z krvi negativne ... na sone tiez nic nevidel keby som bola nahodou tehotna aj ked nechapem ako tak uz by som mala mat tu hlafinu hcg nie? ved som to pocitala teraz by som uz bola v 6 tyzdni od poslednej menstruacie ...pichli mi vyvolavacku zatial stale nic... prosim nekomentujte blbosti seriozne sa pytam ci by som mohla otehotniet aj tak aj ked to nedava zmysel ziaden ... ako pocula som ze otehotneli po kramoch hned nejake zeny alebo ze im tiez neukazovalo do troch mesiacoch hladinu hcg alebo ze otehotneli z kvapociek lasky...ale zeby som bola naozaj taka divna ze by vsetky tie ojedinele pripady dolahli na mna? nechapem vazne prosiiim len vas nazor aspon nech mam o tom s kym pokecat ...dakujem vopred :)