Prečo mi to povedal

Príspevok v téme: Prečo mi to povedal
Adika21

Ahojte. Ani neviem, prečo to sem píšem, asi zo zúfalosti, alebo z toho, že sa potrebujem vyrozprávať.
ide o to, že cez azetovú zoznamku som sa zoznámila s jedným chlapom, mal nad 30. Písali sme si na pokeci, všetko bolo v pohode až dovčera, kedy som mu poslala fotky. Na to mi odpísal, že som škaredá jak noc a už nemá záujem sa si so mnou písať. To mi povedal veriaci chlap, ktorý každý boží deň chodí do kostola. Mohol také niečo povedať veriaci chlap? Doteraz sa z toho neviem spamätať. Tiež som veriaca, alebo skôr môžem povedať že so bola. Doteraz. Tie jeho slová ma tak šokovali, že už neverím že nejaký boh existuje.

Filip TT

Daniuska,
ak u muza ziska zena za sexualnu pritazlivost 90 bodov a za vsetko ostatne 10, no tak taku zenu pouzije len na sex. Ked chces vidiet ako take nieco vyzera v praxi odporucam tuto temu:

www.zdravie.sk

Adika21

Ešte čo sa plastiky týka.. Mama mi to zakázala hlavne kvôli tomu, že je veľmi veriaca a riadi sa tým heslom že boh ťa stvoril takú aká si a nesmieš sa meniť, to znemená, že podľa nej na žiadnu plastiku nesmiem ísť..pokým s ňou bývam.

Adika21

Ahoj adr1a. Dobrá otázka, že prečo nejdem na plastiku. Ja som na ňu aj chcela ísť, už len kvôli tomu, že by to pozdvihlo moje sebavedomie. Ale bývam stále s mamou a tá mi to vyslovene zakázala. Ale aj tak sa bojím toho že keď prídem za tými chirurgami s mojím problémom ta budú na mňa pozerať jak na debila.

Dali ste mi tu aj nejaké rady ohľadom toho, ako sa namaľovať a upraviť a tak, tak to vysvetlím. Ide o to, že sa neviem maľovať. Nikdy som sa nenamaľovala. Teda dala som si na seba a aj to len púder ale hanbila som sa vyjsť na ulicu. Žiadne kamarátky nemám, že by ma naučili ako sa maľovať, sestru nemám, mama sa tiež nemaľovala nikdy. A sesternice čo mám tak ani jedna nie je v mojom veku, všetky sú odomna staršie a nikdy sme ani spolu v kontakte poriadne neboli. Takže nemám ani nikoho kto by ma naučil ako sa maľovať, ako sa mám obliecť. Raz ma sesternica pred ostatnou rodinou ohovárala, že sa neviem vôbec obliekať. Miesto toho, aby ma radšej dakde zobrala na nákupy a mi poradila.

Filip TT

Adria,
mas v sebe nieco krestanskeho a mas pre to zmysel. Som krestan, mozem Ta povazovat za sestru?

Pred troma rokmi si chcela veriaceho partnera - mala si na mysli vztah, v ktorom by fungovala spolocna modlitba? Za tie tri roky sa na tom nieco zmenilo? Presla si niecim?

Adika21

Čo ťa na tom tak pobavilo? Proste som bola veriaca. A hľadala som veriaceho chlapa. Po tom čo mi ten debil povedal, som začala pochybovať o tom, že nejaký boh existuje.

adr1a

Adika. Ked pises, ze tebe pomoze jedine plastika tak preco si na nu nenasetris a nezrealizujes ju? Proste do toho pod. Makaj na sebe. Prebud v sebe zenu a zenskost. Lebo byt zenou je uzasne. Plastika, vhodny makeup, pritazlive zenske oblecenie, doplnky atd. Ale to hlavne musi vychadzat z teba samej. Musis vysielat signaly ze si krasna pritazliva, zenskost musi z teba vyzarovat vyvierat, musis si verit, buduj si zdrave sebavedomie ai. Proste makaj na sebe zvonka i zvnutra. Miluj sa. Zboznuj sa. Ver si. Proste urob zo skaredeho kacatka krasnu labud. Nefnukaj ale bojuj! Nevzdavaj sa. No musis to sama chciet. Lebo potom je tu vsetka nasa snaha zbytocna

hlavuHore

adika

Toto ma pekne pobavilo :-)
"Vtedy som ešte verila v boha aj ja."

Je to sice od temy, ale napisem to tu.

Viera je dolezita vec v zivote. Podla toho co citam a co ti ini napisali, tak taketo dolezite veci menit nieje OK. Pravdepodobne to v co veris je dost povrchne. Mozno este nemas odzite, aby sa ti viera upevnila. Skus najst nieco, kde sa najdes a bude to u teba trvacne.

Vierou myslim hocico, nielen krestanska, katolicka, viera v samu seba, viera v ateizmus (oxymoron ja viem)

Ked si hladas veriaceho (predpokladam katolika) a tak lahko dokazes zmenit svoju vieru na zaklade odmietania teba kvoli vyzoru, urcite by z toho nebol nadseny, ak by bol hlboko veriaci.

A k teme.
Co pise daniuska je podla mna pravda. Slnieckovske rady ti podla mna nepomozu, spolu so zvysenim sebadovery najma zapracuj aj na vzhlade. Clovek nema len dusu, ale aj telo. Clovek moze byt neviem aky laskyplny a neviem co, ale to nestaci. Urcite si doma upratujes. Snazis sa zdravo jest a tak... Tak rovnako pracuj aj na vzhlade.

Ved sama sa s niekym chces aj stretnut nielen vypisovat... teda ide tu aj aj fyzicky stranku vztahu a tou sucastou je aj nase telo a nas vzhlad...

Ani ja nie som krasavec. Kedysi som mal o seba obavy. Vela akne a chudy na kost. Akne sa mi poriesilo tak, ze sa vyhybam stresu a proti chudej postave som zacal umyselne viac jest nez som mal chut. O tom, ze som pekny sa neda povedat stale, ale ani, ze som skaredy. Ale hlavne je to, ze sa staram aj o tuto stranku a som so sebou spokojny lebo viem, ze robim pre to co sa da.

A mensia prihoda.
Minule, ked som bol u kadernicky, tak sa ma pytala, ze ako? A ja, ze na fesaka a ona na to, ze platiku nerobi :-) Celkom ma to pobavilo.

Adika21

Ďakujem za tvoju úprimnosť, to mi teraz veľmi pomohlo vážne.
Takto ja som sa do neho počas toho písania nezamilovala. A fotku ani za celý ten čas nepýtal tak som mu ju ani nechcela núkať. On ju v tom inzeráte mal, ale nenapísala som mu preto, že by sa mi nejak páčil, mne o krásu nejde. poznám aj krajších chlapov ako bol on. Ja som vždy chcela veriaceho chalana a on uviedol do inzerátu že je veriaci. Preto som mu napísala. Vtedy som ešte verila v boha aj ja.