Muž skorpion, rady a skúsenosti

januska123

Mala som priatela skorpiona. Prve 2 roky to bolo celkom fajn, pretoze som si nepripustala aky skutocne je. No potom som to zacala vnimat, bol velmi ziarlivy, chcel ma vlastnit, nic som nemohla robit bez jeho vedomia. Je pravda, ze ma nepodvadza, no sex nic moc. Vzdy to iste, stereotyp. Po troch rokoch "vazenia" som to ukoncila. Ale nemozeme vsetkych hadzat do jedneho vreca :)

cathy777

Kazdy z nas raz skor-ci neskor ukaze vsetko svoje umenie ktore je v nom- kazdy clovek je iny- moja skusenost so skorpionom je ta - chvalitebna- zatial ma nepodvadzal- obcas tara ale to uz patri do toho muzskeho sveta

daniuska

Ryba je rovnako ako skorpion strasne duchovne stvorenie a velmi si zaklada na vnutornom prezivani, obcas su precitlivene. Je to celkovo vhodna kombinacia. Ryba je zodpovedna, rovnako ako skorpion, zaujima ju tiez duchovno a preto maju vela spolocnych zaujmov. Casom v kazdom vztah dojde k ponorkovej chorobe, to neries, aj ked hovorim, ak si intelektualne na nizsej urovni ako tvoj partner, casom sa zacne nudit, vyhladava ludi na rovnakej a radsej este na vyssej duchovnej urovni, u ktorych sa moze nieco viac naucit, nikdy nestagnuje v zivote, vzdy ide vpred.

pata123

no ja som so svojim skorpionom mam take skusenosti, ze ta obetavost, silne city a vasen so strasne velkym sexualnym apetitom dokonale sedi... ale len v spojeni s laskou.. miluje luxus, zazitky, cestovanie..je velky intelektual...strasny puntickar, poriadok... ale citovo labilni, dokaze sa na cloveka dost naviazat.. uvidime, co do buducna... daniuska, mna by zaujimalo spojenie skorpion-ryby, zevraj je to idealne, lebo tu su vodne znamenie, tu v diskusii som to vsak nenasla.. niekedy si pridem, ze nie som pre neho dost dobra, kvoli tym jeho kvalitam, hoci on tvrdi ine....ak by si mala cas odpisat, vdaka!

bycica

daniuska ako by si hovorila o tom mojom. asi som pre neho nebola dost dobra, je tiez skorpion zozaciatku tvrdil ze som niesom jeho typ ale potom ma zacal mat rad vraj preto aka som, mal rad na mne ze som dobra a mila a pomaham mu, casom vsak sa vyskytovalo viac problemov, on je samozrejme ziarlivy ale ja som bola tiez a prestalo sa mu to pacit, vraj som histerka, vraj mu hovorim hluposti upodozrievam ho, ale pritom on robil to iste predtym. zacal mi potom vraviet ze som ina ako na zaciatku a neak sme sa odcudzili. ako keby vo mne prestal vidiet nieco co predtym a stala som sa pre neho typ baby ake neznasal. a pritom ja som stale dobra a mila ale on svojim spravanim dokazal dostat zo mna to neprijemne. takisto tvrdil ze nikdy v zivote na nikoho nemal vacsie nervy ako na mna niekedy a zaroven ma mal rad. z toho co si pisala mi vyplyva ze zozaciatku ma asi bral ako babu na urovni a potom tymi vystupmi som sa v jeho ociach zmenila. ale keby sa chovam k nemu rovnako ako on ku mne tak by sa somnou uz davno rozisiel. lebo on mohol vsetko a ja nic, ja som nieco spravila co sa mu nepacilo a uz mal dovod na rozchod, a ja som mu odpustala vsetko co by on mne neodpustil

daniuska

Skorpion sa bavi len s ludmi, ktori su bud na jeho urovni, alebo vyssie ako on, od toho sa uci. Nezapodieva sa ludmi na nizsej intelektualnej urovni a s takymi ani nevie zit, ak nahodou omylom ho okuzli taky clovek telesne, vztah dlho nevydrzi, potrebuje mat pri sebe dusevnu zrelost a niekoho, kto ho bude duchovne naplnat a s kym zazije duchovne zazitky. Potrpi si na telesne, ale to telesno musi byt prepojene s duchovnom, ani sex bez dusevna prenho nema cenu.

stalesomtoja

Poznám veľa škorpiónov, chodila soom s jedným a teraz znova s ďalším. Podľa mňa v pohode človek, úprimný, pracovitý. A či podvádza a klame? Ak naozaj miluješ, tak podvádzaš a klameš?

Je to znamenie extrémov, buď miluje celým srdcom, alebo ignoruje človeka, neexistuje pre neho. Nekontroluj ho nadmerne, nebuď hysterická, nadmedne žiarlivá, ale zachovaj si vlastnú dôstojnosť a sebavedomie. Škorpión je žiarlivé a majetnícke znamenie, ale myslím, že každý a jeden človek je taký bez ohľadu na znamenie.

Moireal

Z mojej skusenosti najvacsi suknickar bol vodnar a ryby. Ale najma ten vodnar. Ja som mala velmi milujuceho skorpiona. Bol vasnivy ale len smerom ku mne, nie k inym. Naozaj sa neda zovseobecnovat.

daniuska

Podla na je najkomplikovanejsie znamenie vodnar, tito ludia su najvacsi klamari, v ich radoch je najviac suknickarov, narkomanov a alkoholikov, ci gamblerov, su emocionalne nezreli, labilni a maju sklony k problemom so zakonom, velki egoisti, fakt je to ovela horsie znamenie ako skorpion, hlavne, co sa muzov tyka, je medzi nimi najviac rozvedenych