Som alkoholik

Príspevok v téme: Som alkoholik
Joejoe

Ahojte,
mam 29 rokov a az teraz som si uvedomil, ze som alkoholik. Zmenil som pracu a s tym prisli psychicke problemy. Urcite obdobie som nepouzival alkohol a teraz uz druhy tyzden spim tak 2 hodiny v noci a nasledne sa budim a som hore az do rana. V praci a v novom kolektive som apaticky a viem, ze si o mne hovoria. Pit som zacal uz na strednej skole a skoro vzdy co si pametam tak som pil az do okna. V poslednej dobe nespim ani ked sa riadne opijem. Myslite, ze som si uplne na trvalo poskodil mozog? Je este cesta von? Byvam na byte sam a mam hypoteku, predpokladam ze mi ho zoberu ked nebudem splacat mesacne splatky. Dakujem za radu

Inak13

polovica uspechu,ako sa vyliecit z alkoholizmu je,ze si to priznas..tak gratulujem, si na najlepsej ceste,ako sa z toho dostat..necakaj uz ani jeden den a vyhladaj odbornu pomoc, sam to nezvladnes..drzim palce

salon

No v prvom rade sklanam klobuk dole pred tebou a tvojim priznanim :-)

Vsetko sa da mily Joe,len treba naozaj chciet.
Poziadaj o odbornu pomoc a pusti sa s chutou do toho.
Neprepadni do priepasti,nerut sa dole,uz je pred tebou len cesta hore,lebo uz to mas v hlave,ze to sa co sa ti dialo nebolo v poriadku. Teraz vsak mas nadej,sam si si ju dal a ludia okolo teba hlave odbornici ti pomozu. Vyhybaj sa uz miestam,kde sa pije a uz si nic take nekupuj.
Zacni zit Tu a Teraz!
Drzim ti zo srdca palce :-)