Chrasty vo vlasoch po odfarbovaní vlasov

Príspevok v téme: Chrasty vo vlasoch po odfarbovaní vlasov
slamia335

Vyše roka si odfarbujem vlasy na blond(moja prirodzená farba je tmavohnedá)vždy som si dávala slabé odfarbovače a postupne odfarbujem-len na začiatku to bolo trochu drastickejšie ale to je dávno..no problém je v tom že dnes keď ma mamina farbila ma hlava strašne pálila...myslela som si že preto lebo som celý týždeň predtým bola na slnku, že kvôli tomu mám citlivú pokožku, preto hneď ako mi mamina dofarbila vlasy som to zmyla, no keď som vlasy išla sušiť zacítila som že sa mi porobilo pár chrást vo vlasoch, z ktorých tiekla plazma. Teraz už sú suché no bojím sa čo sa stane keď si pôjdem zmyť vlasy šampónom. Myslíte, že je to alergická reakcia alebo to bolo z toho slnka? Každopádne sa chcem o mesiac prefarbiť späť na tmavo a teraz sa bojím ešte horšej reakcie. No vlasy si vyrásť nemôžem nechať lebo by som vyzerala strašne. Nejaká tipy?

emalea

Ahoj, ja som mávala presne ten istý problém, tiež som odfarbená na špinavý blond a pri každom farbení som prežívala muky ako to štípalo a potom boli občas aj chrasty ale čo človek neurobí pre krásu?....ale postupne som zistila, že celé to je aj o kvalite /druhu farby/, napr. kaderníčka ma vyslovene vystríhala pred značkou SYOS, že je príšerne silná aj som to v minulosti pocítila, pred týždňom som si dala zn. OLIA a fantázia, absolútne som nič na pokožke necítila, nič ma neštípalo dúfam, že to nebola len náhoda, takže keď sa ňou zafarbím o 2 mesiace a zase nič!! už pri nej ostanem...
P.S.: dúfam, že admin nevymaže príspevok, kvôli názvom konkrétn.značiek ale inak to napísať neviem, ak mám poradiť....