Mama ma nema rada

Príspevok v téme: Mama ma nema rada
marka0987

prosim poradte mi, rodicia ma nutili chodit na sport ktory som nenavidela a nebavil ma a konecne po roku a pol ma odhlasili a potom mi to zacali vycitat ze som sa nemala odhlasit. vsetko robim sama umyvam riad vysavam a predtym som to nerobila no mama mi to prikazuje len preto ze ma odhlasila. mam 2 bratov a sestru a k nim sa sprava dobre len ku mne takto zle. nemam moc kamaratok a aj to mi vycita vravi mi nech sa zobudim zo sna lebo som stale smutna a casto placem a vacsinou mi neni moc do reci s nikym, no ona nevie ze to len preto ako sa ku mne sprava.

salon

Tvoja mama ta ma velmi rada,neboj :-)
Je prisna lebo ti chce dobre.
Dava ti robit domace prace,lebo chce z teba vychovat pouzitelnu osobu a pripravuje ta do zivota,kde si raz budes musiet pomoct sama aj ty raz budes mat partnera a starat sa o svoju domacnost.

Ale ja viem ako to myslis,to co tu pises.
Momentalne je tvoja mama nasrata na teba,ale zaroven aj na seba za to,ze si uz odhlasena z toho spprtu a takto ta akoze tresta. Neboj,vsetko pominie,nic netrva vecne a ty to ber ze OK dodrbala som to,bola som leniva,tak aspon upracem doma. Neber to tragicky prosim ta :-)
A preco nerobis nieco co ta bavi? Navrhni mame ze chces chodit na iny kruzok,kde by si mohla rozvijat svoj talent...