Aké vitamíny dostanete z jedného vajíčka?

Táto diskusia patrí k článku: Aké vitamíny dostanete z jedného vajíčka?
Aké vitamíny dostanete z jedného vajíčka?

Ako súčasť vyváženej stravy sú najmä slepačie vajcia mimoriadne výživnou súčasťou jedálnička, či už surové, varené alebo smažené. Viete, aké vitamíny poskytnú vášmu organizmu?

Semira

ano, je to na dlho, nie je to nič, čo sa vyrieši za tyžden, mesiac. Aby boli klby v poriadku, treba to davat dlhodobo a dodržiavat davkovanie

Orita

ano, dáva sa to dlhodobo a nie je to jednorazovy liek. Aby to naozaj pomohlo a psika klby neboleli, treba to davat naozaj pravidelne a dodržovat davkovanie

Jannno

ak mu davaš stravu určenu pre psa, nič viac mu už davat nemusiš, ta ma v sebe uplne všetko, čo zdravy a vitalny pes potrebuje

Lou

našemu psovi občas dame do stravy surove vajíčko, aby mal lesklu srst. Lenže ked som minule čital zloženie granul Brit, vajíčko tam už je,takže osm ho daval zbytočne.

Hydro

su rozne prichute. S losom, kraličim maskom, s ryčou, roznymi olejmi. Je to vyvinute pre psov a pre ich potreby. Verim, že niektore su naozaj velmi kvalitne

Eliska16

aj ja som o tom počula. Preto ked som čitala zloženie krmiva pre psov, bolo tam aj vajičko. Takže niečo na tom bude

Siaia

vravi sa, že vajíčko by sa malo davat aj psom, aby mali lesklu a hustu srst a v zime im nebola zima. Niečona tom asi bude. Občas tomu svojmu psikovii dokonzervy pridam vajičko ( surove) a srst ma lesku a krasnu