Tráviaca sústava

Táto diskusia patrí k článku: Tráviaca sústava
Tráviaca sústava

Tráviaca sústava sa skladá z tráviaceho traktu a žliaz, ktoré spoločne zabezpečujú príjem, spracovanie a vstrebávanie látok nevyhnutných pre organizmus. Rozoberieme si ich jednotlivé funkcie detailnejšie.

sara5642

Chcem svedčiť o tom, ako som sa dostala späť po priateľskej priateľke, boli sme spolu 3 roky, nedávno som zistil, že moja priateľka má vzťah s iným chlapcom, keď som sa s ňou postavil, viedla to k hádkam a ona konečne zlomila so mnou, som sa snažil všetko, čo som mohol dostať ju späť, ale všetko bez úspechu, kým som nevidel post v a. vzťahové fórum o kúzelníkovi, ktorý pomáha ľuďom získať späť svoju stratenú lásku skrze kúzlo, najskôr som pochyboval, ale rozhodol som sa to vyskúšať, keď som kontaktoval toto kúzlo prostredníctvom svojho e-mailu, pomohol mi obsadiť re-union kúzlo a moje dievča priateľ opustil chlapec a vrátil sa mi do 3 dní, sme šťastne spolu znova. Kontaktujte túto skvelú kúzelnú kariéru pre váš vzťah, manželstvo a ďalšie problémy jeho prostredníctvom E-mailu: DROGUDUTEMPLE@AOL.COM, ďakujem moc DR OGUDU

RNG

Dobry clanok co konecne spravne popisuje ulohu zaludocnej kyseliny a jej caste nedostatky a s tym spojene rozne zdravotne problemy. Ale test na dostatrok kyselin tam nie je uvadzany spravne. Spravny test na dostatok kyselin sa robi na prazdny zaludok zobranim sody bikarbony, pol lyzicky tj 2 gramy pri dostatku kyselin musi okamzite uvolnit asi 1/2 litra plynov, tj intenzivne grganie. Samozrejme jediny presny test na mnozstvo a najma tvorbu klyselin je vyse 40 rokov stary Heidelbergov test, ktory viacmenej gastroenteorologovia nepoznaju a nechcu poznat,, aby mohli predpisovat pri pale lieky proti kyselinam