Genitalny herpes a chlorova voda

RNG

Herpesy prakticky nesposobuju smrt u obyvatelstva Europy, ktore bolo za tisicwe rokov "vyslachtene," tieto virusy vybojovat.
Ale u kmenov v Juznej Amerike, ktore boli dosial uplne oddelene od ostatneho sveta badatelmi ci zlatokopmi donesene herpeticke virusy znamenaju dodnes az 90% umrtnost.
Toto sa zrejme odohravalo aj v inych vastiach Juznej Ameriky a Mexika, pravdepodobne aj Severnej Ameriky pri prvych stykoch Europanov s miestnym obyvatelstvom. Napr v Peru bolo pred prichodom dobyvatelov vyse 30 milion obyvatelov(Inca) co o 20 rokov neskor kleslo az na 3 miliony. Hlavny dovod tam boli kiahne a osypky.
Kedze tieto data su dodnes politiky citlive, tak sa ich snazia vsade mazat.

herpes

ano ale mali by byt iste zaruky ze tu v bazene sa neda nakazit mala by byt vystraha pred virivkou ze tam ide voda velmi rychlo a je moznost nakazenia skor ako v bazene

herpes

to je cudne lebo ja som vo virivke nakazila niekoho nechapem ako je to mozne ale to preto asi ze ro bola virivka a nie bazen chcem sa spytat ci taketo nakazenie bez priameho kontaktu je vysoka virusova naloz

RNG

HSV2, tj to co sa nazyva genitalny herpes je dost tazko prenosne inac, nez priamym telesnym stykom, lebo tento virus nie je schopny prezit mimo tela dlho. Ale prenasa sa aj inac, ako pohlavnym stykom, hoci ovela menej pravdepodobne. Na genitaliach moze byt aj herpes HSV1, co inac bezne pozname obvykle len ako opar.A ten ma v tele dnes vyse 90% ludi, hoci sa prejavi len v case znizenej viralnej imunity. Ako si Zvysovat viralnu imunitu najdes pod mojim nickom a slovom herpes cez Google.sk Uviedol som tam plno prostriedkov, ktore odporucam kazdemu dnes brat, viacero z nich a casom obmienat, kedze zijeme v case obrovskych viralnych epidemii, a nosime aj v tele permanentne viacero virusov, nielen Herpes simplex(HVS1 a 2) ale aj rozne hpv, CMV, EBV, VZV a ine. A pre to, ked nechceme, aby nam nicili telo, musime sa preventivne branit Zvysovanim viralnej imunity.

herpes

to sa mi nezda ako pravdive pretoze o genitalnom herpese sa vie ze sa usadi v nervovych vlaknach a imunitny system ho nerozpozna je preto totalne zakerny