Otehotnenie pocas neplodnych dni po nechranenom styku

Príspevok v téme: Otehotnenie pocas neplodnych dni po nechranenom styku
Neferneferuet

Dobry den,
moja najhlavnejsia otazka, mala som nechraneny styk asi tri dni po skonceni menstruacie, cize plodne dni mi vychadzaju asi 5 dni odvtedy. Aka je priblizne pravdepodobnost, zeby sa z toho dalo otehotniet?
A ten zvysok, len by som sa chcela o tom porozpravat, precitat si vase komentare. Pretoze sa nemozem o tom bavit s kamaratkami. Mam len 20 a studujem na VS. A viem, ze asi vela z vas bude komentovat, ze dufate, ze budem tehotna, ked si neviem dat pozor. Ja som to olutovala, ze som takto riskovala, pretoze mi na skole zalezi. Musim sa niekomu, cize teraz vam, priznat, ze ano, mam z toho strach. Chcela som ist hned den nato kupit Escapelle, ale vahala som az som to prevahala. Mala som totiz dlho problemy s cyklom a bala som sa, ze ked som sa konecne dala do poriadku, tak si znova uskodim. Moj partner, s ktorym zijem 4 mesiace, by bol tomu rad, takze mi nevedel nic objektivne k tomu povedat. Takze nakoniec to ostane v rukach bozich. Koniec koncov by babetko ani nebola taka tragedia, ved s partnerom sa lubime a malo by zazemie. Aj som uvazovala, ze by mi to kvazi pokazilo zivot, ale lepsie neplanovane dieta, ako ziadne. Kazdopadne mam obavy. Co poviete?
A prepacte za taky nepodstatny prispevok. Len nad tym stale premyslam. A nemam sa komu zverit. Az sa teraz bojim komentarov, ale aj negativne mi pomozu. Vdaka,

odpovedam

nie je mozne otehotniet mimo plodnych dni. t znamena. ze ak si otehotnela, tak si plodne dni mala. to ze ti to tabulkovo nevychadza je normalne, pretoze tvoje telo sa tabulkami neriadi. riadi sa hormonmi a na tie ma vplyv vela veci. takze zeny vzdy otehotnie v plodne dni. asi patina tiez nemava plodne dni podla tabuliek. navyse, 2 anovulacne cykly rocne sa u zien povazuje za normalny jav. cize otehotniet si mohla, ale nemusela. tazko sa odpoveda. po 10 dnoch od styku si urob tehotensky test, skor to vyznam nema. uvidis.

joleen

Každá žena by mal poznať svoje telo svoj cyklus a vedieť ako na tom je. Pokiaľ ešte dieťa nechcete tak existuje tzv kondóm alebo hak. Najprv rozmýšľajte a potom konajte

Mis-ka

My sme tiez mali nechraneny sex dva dni po skonceni menzesu, a tiez sa (teraz uz manzel) "urobil" mimo mna a nasledok toho ma uz 9 rokov a vola sa Miško :-)

Neferneferuet

Dakujem, no po citani roznych prispevkov z tejto stranky som mala pocit, ze negativnych komentarov bude dost.
A ano, spravil sa. Ono, my mavame sex nechraneny stale, lenze dava si pozor vzdy. Ale teraz sa nezadarilo,

sewie

ziadny normalny clovek nenapise ze "bodaj by si bola tehotna" ked fakt nechces...myslim ze vznik nechceneho plodu je az prilis drsna priucka plus kto sme nikdy neurobili chybu nech hodime kamenom...(tak sa zacni uhybat:D-robim si srandu)...
nie je rozumne mat nechraneny styk-vo ziadnej faze cyklu, ale ok...clovek robi chyby a myslim ze ten stres ti je dostsilnou priuckou...nepises ci sa priatel do tea spravil?...