Čo zmeniť, ak chcete pribrať na váhe, nie chudnúť?

Táto diskusia patrí k článku: Čo zmeniť, ak chcete pribrať na váhe, nie chudnúť?
Čo zmeniť, ak chcete pribrať na váhe, nie chudnúť?

Mnoho ľudí má problém nie s tým, ako zhodiť prebytočné kilá, no naopak, nevedia pribrať. Majú kostnatú postavu, snažia sa i cvičiť, aby trocha nabrali svaly a krivky. Jedia toľko, čo iní ľudia, lenže genetiku je niekedy ťažšie poraziť. Ale dá sa to, máme niekoľko rád.

lolololo

sak bud si taký typ, a vela behas -robota a tak-vytrasieš, alebo
jedla ktoré su kalorické-sardinky, pozri si nie sa prežierať, aby si si neublížil, to musíš dlhodobo, nie naraz -1 kilo za mesiac napr, niekto za rok pribere 1 kilo,-lebo mu to nejde.
pomaly dalej zajdes, aby si postupne spevnoval telo trochu cvicit.
ked to urobis naraz rýchlo to nie je dobre pre organizmus.,
Ale pozor musi ti to chutit, inač nepriberes-Ked chuti tak priberieš.

lolololo

sak bud si taký typ, a vela behas -robota a tak-vytrasieš, alebo
jedla ktoré su kalorické-sardinky, pozri si nie sa prežierať, aby si si neublížil, to musíš dlhodobo, nie naraz -1 kilo za mesiac napr, niekto za rok pribere 1 kilo,-lebo mu to nejde.
pomaly dalej zajdes, aby si postupne spevnoval telo trochu cvicit.
ked to urobis naraz rýchlo to nie je dobre pre organizmus.,
Ale pozor musi ti to chutit, inač nepriberes-Ked chuti tak priberieš.

Jakub Patak

ked chcete pribrat mali byy ste jest pomije je to super napad ako pribrat hlavne zo skolskej jedalne ak emate pristup k skolskym jedlam tak staci ak budete jest pizzu alebo hranolky 10x dene
volam sa jakub patak a podla tochto navodu som pribral ako "prasa"
ako dôkaz prikladam fotku pred a potom

Maky Fit poradca - školaobjemu.cz

Ahojte máte problém pribrať? Trápi vás podvýživa? Skúste si prečítať môj blog, prípadne mi napíšte, rád si s vami podebatujem. Kontakt nájdete na stránke.
skolaobjemu.cz

ANONYMOUS11

zaklad je strava a teda kuchyna, mna nebavilo jest, mali sme hroznu kuchynu bez stola, manzel mi kupil krasny jedalensky stol www.novynabytok.sk a od vtedy vzdy tradicia jest za stolom a vaha hned isla hore :)

jande

...a ak máš 46, a výšku 150, platí skoro to isté. V 16-tich máš asi ešte rýchly metabolizmus, naštuduj si aj niečo o jeho spomalení kombináciou potravín a počtom a spôsobom prežúvania. :)

jande

...ak máš 175/70-74 a tvoj príjem zodpovedá tvojmu výdaju, niet prečo a z čoho pribrať. Sú typy postáv, ktoré potrebujú na pribratie 4-5x denne menšie porcie a naopak ľudia, ktorí len 3x denne väčšie porcie. Dôležité je zloženie, nielen kvantita. Zo zdrojov bielkovín sú naj- denne vajíčko, netavený syr, ryby, doplniť špeciál drinky s BCAA, surové zeleninové šťavy...
Nevyhnutné je zjedené zabudovať do svalov - teda ak necgceš hmotnosť v tukoch :) ...cvičiť aspoň 2-3x denne 5-10 minút (12-20 drepov, 12-20 klikov, 8-12 zhybov, 20-30 brucho, 10-20 unožení v ľahu a pod.), rýchle opakovanie objem, pomalé sila... výsledok do 2-3 mesiacov istý :) Mrkni Googlom na meno Frank Medrano alebo čiastočne aj náš Vlado Zlatoš...